Logo

Darmowa Wycena

Reklama i Nowa Strona Internetowa dla Parku Rozrywki

 

Przedstawiamy realizację marketingu internetowego w połączeniu z nową stroną internetową dla parku rozrywki.

Cóż, na miesiąc przed otwarciem parku rozrywki dla dzieci dyrektorzy zdali sobie sprawę, że zupełnie zapomnieli o stronie internetowej i obecności w mediach społecznościowych!

Potrzebowali agencji reklamowej, która szybko i skutecznie wprowadzi nowo powstały park rozrywki do Internetu. Skontaktowali się z nami i w przeciągu następnego tygodnia strona internetowa oraz obecność w mediach społecznościowych była już dostępna dla klientów FunParku!

„Karol stworzył dla nas kompletną kampanię marketingu w internecie, co jest dziś zdecydowanie najefektywniejszą formą komunikacji i pozyskiwania klienta. W ciągu zaledwie kilkunastu dni powstała profesjonalna, nowoczesna strona internetowa (warto dodać że Pan Karol wspaniale zajął się także montażem filmów reklamowych i edycją zdjęć).”

 

Oficjalna Opinia dla Karola - FunPark

Podsumowanie współpracy

Na powyższych statystykach widać, jak ogromnym zainteresowaniem cieszyła się reklama na Facebooku! Docierała ona każdego miesiąca do ponad 100 000 potencjalnych klientów. Właściciele byli zaskoczeni, że inwestując tak małe fundusze na płatne reklamy w internecie, mogą dotrzeć do tak dużej liczby użytkowników z Wrocławia i okolic!

Dzięki doświadczeniu w dziesiątkach podobnych projektów jesteśmy w stanie dobrać idealne miejsca na umieszczenie Twojej firmy, a także przygotować od podstaw przemyślaną stronę internetową oraz kampanię reklamową nawet w kilka dni od pierwszego kontaktu!

Internet daje mnóstwo dodatkowych możliwości dotarcia każdej firmy do danej grupy docelowej. W zależności od danego projektu wybieramy i wykorzystujemy najlepsze z nich, co pozwala przeprowadzić skuteczne kampanie reklamowe dla naszych klientów.

Wrażenia właściciela

Oficjalna Opinia dla Karola - FunPark

0