Darmowa Wycena

Strona Internetowa i Reklama dla Salonu Kosmetycznego w UK

 

Przedstawiamy realizację projektu strony internetowej, reklamy oraz pozycjonowania SEO dla polskiego salonu kosmetycznego w UK.

Alisha Beauty to nowy salon kosmetyczny oferujący swoje usługi w Crewe, Anglia. Właścicielka firmy skontaktowała się z nami, prosząc o pomoc w promowaniu nowo powstałego salonu.

Najskuteczniejszą metodą było stworzenie nowej strony internetowej i pozycjonowanie lokalne (SEO) salonu oraz reklama w mediach społecznościowych.

„Bardzo polecam uslugi Pana Karola. Szybkie i pelna profesjonalizmu dzialanie zaskutkowalo stworzeniem nowej pięknej strony internetowej dla mojej firmy.” – Alicja M.

 

MARKETING INTERNETOWY

Facebook statystyki

Umiejętnie prowadzone profile na Facebooku i Instagramie dzięki swoim zasięgom pozwalają docierać do bardzo dużego grona potencjalnych klientów.

Profesjonalnie zaprojektowane płatne reklamy na tych platformach są rewelacyjnym sposobem na przyciąganie uwagi zarówno lokalnych, jak I ogólnokrajowych klientów.

PRZED WSPÓŁPRACĄ

Statystyki przed rozpoczęciem współpracy.

Facebook reklama przed wspolpraca Marketing dla salon kosmetyczny w uk 2022 Profesjonalny marketing internetowy dla Polskich firm w UK!

PO PIERWSZYM MIESIĄCU

Zasięg oferty firmy przekroczył 8 000 osób z Crewe!

Facebook reklama po miesiacu Marketing dla salon kosmetyczny w uk 2022 Profesjonalny marketing internetowy dla Polskich firm w UK!

Google Business

Sprawdź statystyki

Aby maksymalnie wykorzystać Google My Business dla salonu kosmetycznego, ważna jest praca nad stworzeniem wygodnej i przyciągającej wzrok strony w Google, która zachęci potencjalnego klienta do skorzystania z Twoich usług, a nie konkurencji.

PRZED WSPÓŁPRACĄ

before google business marketing salon kosmetyczny w uk reklama 2022 Profesjonalny marketing internetowy dla Polskich firm w UK!

Po PIERWSZYM MIESIĄCU

after 1 month google business marketing salon kosmetyczny w uk reklama 2022after 2 months google business marketing salon kosmetyczny w uk reklama 2022 Profesjonalny marketing internetowy dla Polskich firm w UK!

PO DRUGIM MIESIĄCU

after 2 months google business marketing salon kosmetyczny w uk reklama 2022 Profesjonalny marketing internetowy dla Polskich firm w UK!

Podsumowanie współpracy

Jeżeli jesteś właścicielką salonu kosmetycznego i chciałabyś zdobyć rzeszę lojalnych klientów w UK, nie wystarczą już tylko Twoje umiejętności. Pomijając obsługę klienta, niezbędnym elementem rozwoju Twojej firmy jest profesjonalny wygląd salonu w Internecie.

Strona internetowa, reklama i systematyczne publikowanie wysokiej jakości treści na platformach społecznościowych gwarantują Ci, zostawienie swojej konkurencji daleko w tyle!

Bez tego Twoja firma prędzej czy później stanie w miejscu lub zmusi Cię do zamknięcia działalności.

Pamiętaj, że w tych czasach Twoja firma jest tym, co udostępnia w sieci, a to, co widzą w niej potencjalni klienci, ma olbrzymi wpływ na ich decyzję w wyborze najlepszego salonu kosmetycznego w Twoim mieście w UK.

Chcesz być właścicielem jednego z tych najlepszych I najczęściej odwiedzanych salonów kosmetycznych w Wielkiej Brytanii? Skontaktuj się z nami już dziś!

Wrażenia właścicielki

Bardzo polecam uslugi Pana Karola. Szybkie i pelna profesjonalizmu dzialanie zaskutkowalo stworzeniem nowej pięknej strony internetowej dla mojej firmy.

Alicja Marciniak

Projekt Strony Internetowej, Pozycjonowanie, Pakiet Reklamy Internetowej, Alisha Beauty

Bardzo polecam uslugi Pana Karola. Szybkie i pelna profesjonalizmu dzialanie zaskutkowalo stworzeniem nowej pięknej strony internetowej dla mojej firmy.

Alicja Marciniak

Projekt Strony Internetowej, Pozycjonowanie, Pakiet Reklamy Internetowej, Alisha Beauty

0