Darmowa Wycena

Poznaj nas lepiej

Pasja do tego, co robimy napędza nas do działania. Widać to w naszych projektach, bo wiemy, że najlepszą wizytówką są sukcesy naszych klentów.

Wierzymy w małe firmy

Nasza misja jest prosta:

Pomagać polskim firmom w Anglii, Szkocji i Walii robić dobry biznes.

Jako właściciel firmy w Wielkiej Brytanii zapewne wiesz, jak trudno jest przebić się na brytyjskim rynku. Mimo naszej niewątpliwej pracowitości i skrupulatności to brytyjskie firmy nadal pozostają w czołówce…

Jeżeli zrobisz przegląd firm przodujących w Twojej branży, zauważysz pewną zależność- wszystkie z nich mają profesjonalnie zaprojektowaną stronę internetową i odpowiednio dobraną strategię marketingową.

Bez tego nie zaszłyby tak daleko.

Współczesne realia zmusiły nas do zmiany podejścia do wielu kwestii, w tym także do kwestii marketingu, który na dobre zadomowił się w strefie internetu.

Według The World Data Bank, w Wielkiej Brytanii z internetu korzysta 95% populacji. Jest to więc idealny dowód na to, jak wielką siłę sprawczą ma internet, a umiejętne korzystanie z jego dóbr pomoże Ci zmieść z planszy brytyjską konkurencję!

A my możemy Ci w tym pomóc!

Firma Extra Profit Marketing to agencja reklamowa specjalizujaca sie w marketingu internetowym dla firm w Anglii i Szkocji. Agencja Reklamowa, Marketing i Strony Internetowe dla Polskich firm w UK

Nasz Zespół

Poznaj nas lepiej

Kompetentny zespół młodych ekspertów z 9-letnim doświadczeniem, dzięki którym setki firm stały się autorytetami na lokalnym rynku w Anglii, Szkocji i Walii.
Co nas napędza?
Pozytywne opinie od naszych klientów! Dzięki ich zadowoleniu, wdzięczności i podziękowaniom wiemy, że to, co robimy, ma sens.
Skontaktuj się z nami, a rozwój Twojej firmy będzie w rękach ludzi bezgranicznie zaangażowanych, dla których niemożliwe nie istnieje!
Karol Kacprowicz

Karol Kacprowicz

Founder, Project Manager

Innowacyjne sposoby generowania sprzedaży, projektowanie reklam i stron internetowych to moja pasja.

Sandra Kozłowska

Sandra Kozłowska

Content Specialist

Creative Content Marketing, SEO Copywriting i Branding to ja! Praca ze słowem to moja pasja od lat.

Bartek Barcicki

Bartek Barcicki

Graphic Designer

Poczucie estetyki, kreatywność i żadne wyzwanie nie jest problemem! Wszystko, co robię, robię na 100%.

Liam Shi

Liam Shi

Web Developer

Nie mówię po polsku, ale tworzenie stron internetowych, aplikacji i coding są moją codziennością.

Opinie Klientów

Co mówią o nas nasi klienci?

Nasze intencje są jasne i szczere. Zwiększamy zyski firm w Anglii i Szkocji. Tak skutecznie, że mamy partnerów na całe życie.

Wojciech Rydz

window4you.co.uk, Stoke-on-Trent, Anglia

Wspolpraca od pierwszych dni zaczela przynosic nam nowe zapytania oraz potencjalnych klientow. Z perspektywy czasu I proby podejmowania roznych form reklamy I marketingu dla mojej firmy moge powiedziec, ze wspolpraca z Karolem byla najbardziej efektywna forma reklamy…
Verified Google Feedback

Joanna Soltysiak

magicbroombristol.co.uk, Bristol, Anglia

Uważamy, że dzień w którym zdecydowaliśmy się na kontakt z Karolem był jedną z bardziej odpowiednich decyzji biznesowych jakie mogliśmy podjąć! W końcu nie musimy przejmować się tworzeniem reklam i postów w mediach społecznościowych…
Verified Google Feedback

Maciej Kowalski

lothianpaving.co.uk, Edinburgh, Szkocja

Oprocz profesjonalizmu u Karola doceniam rowniez bardzo dobra komunikacje, dostepnosc, punktualnosc oraz zaangazowanie w projekt. Inwestycje w facebooka uwazam za bardzo udana i ciesze sie ze zlecilem ja profesjonaliscie. Chwilowo musimy zawiesic reklame ze wzgledu na ilosc zlecen ktore mamy do wykonania i skupic sie na powiekszeniu dzialalnosci…
Verified Google Feedback

PIOTR MATUSIAK

pdrendering.co.uk, Coventry, Anglia

Po pierwszym miesiącu korzystania z usług w/w agencji marketingowej mogliśmy zauważyć znaczny wzrost zainteresowań ze strony nowych klientów pytających o wyceny. Wizerunek naszej firmy stal się jeszcze bardziej profesjonalny i widoczny w Internecie…
Verified Trustpilot Feedback

ANNA KIWIOR

eterness.co.uk, Brighton, Anglia

Zdecydowanie polecam wspolprace z firma Extra Profit Marketing. Najwyzszy profesjonalizm i rzetelnosc w wykonaniu zleconych projektow. Pelne zaangazowanie w projekt klienta a takze szybkie wprowadzanie dodatkowych zmian, jezeli takie zaistnieja. Kontakt z firma jest rewelacyjny, zwlaszcza z Panem Karolem.
Verified Google Feedback

Barbara Sienska

bpsconstruction.co.uk, Londyn, Anglia

Szczególnie cenimy sobie terminowość oraz fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji projektów. Widoczne jest indywidualne podejście do zlecenia. Zawsze możemy liczyć na natychmiastową pomoc oraz doradztwo…
Verified Facebook Feedback

Współpraca Krok po Kroku

Zróbmy razem coś fajnego

Kluczem do sukcesu jest idealne dopasowanie działań do potrzeb klienta, dlatego wszystko skrojone jest indywidualnie na miarę Twojej firmy, planów i możliwości.
Pomagamy zarówno małym, średnim, jak i dużym firmom w UK. Jesteśmy agencją marketingową skoncentrowaną na zwrocie z inwestycji (ROI). Dlatego dajemy naszym klientom dużo większy zysk z inwestycji w marketing niż inne agencje reklamowe.
1

Darmowa Analiza

Za darmo wykonamy pełną analizę wszystkich kwestii dotyczących wizerunku Twojej firmy oraz aktualnego marketingu, aby stworzyć indywidualną ofertę.

2

Dobranie Oferty

Bazując na przekazanych informacjach oraz oczekiwaniach firmy, pomagamy dopasować najlepszy zakres usług, który pozwoli osiągnąć zamierzone efekty.

3

Zaplanowanie działań

Przed rozpoczęciem współpracy, przygotowujemy indywidualną strategię marketingową, dzięki której sukcesywnie realizujemy wszystkie założenia na dalszych etapach współpracy.

4

Realizacja

Podczas współpracy jesteśmy w stałym kontakcie. Na bieżąco informujemy o wszystkich postępach, a także wysyłamy miesięczne podsumowania.

Agencja Reklamowa Gwarantująca Efekty

Spośród wszystkich agencji reklamowych wyróżnia nas przede wszystkim podejście do klienta. Każdą firmę, niezależnie od jej budżetu czy obecnej sytuacji marketingowej traktujemy indywidualnie, z należytą powagą i szacunkiem do zainwestowanych pieniędzy, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

Jednocześnie rozumiemy obawy nowych klientów względem nowoczesnych, nie do końca znanych jeszcze rozwiązań, dlatego wprowadziliśmy miesięczny system współpracy, który sprawia że nasi klienci mogą czuć się pewnie i bezpiecznie nawiązując z nami współpracę!

Zapewniamy pełne wsparcie w zakresie reklamy i marketingu w ramach każdej współpracy! Oprócz realizacji samych usług, nasi klienci mogą liczyć na pomoc w kwestii dodatkowych rad oraz pomysłów.

Agencja Reklamowa Anglia

Pomagamy firmom w trudnych czasach

Skorzystaj z darmowej wyceny

skontaktuj sie z nami agencja reklamowa strony internetowe w anglii i szkocji 2022 Agencja Reklamowa, Marketing i Strony Internetowe dla Polskich firm w UK

Pytania i odpowiedzi

Kto pyta, nie błądzi

Poniżej prezentujemy najważniejsze pytania i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez klientów. Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj się z nami!

 

Jak można sprawdzić naszą firmę?

Nazwa rejestrowa firmy to Extra Profit Marketing LTD.
Numer firmy: SC557095
Legalnie działająca firma zarejestrowana w Szkocji. Na każdą usługę wystawiamy fakturę.

Ile trwa przygotowanie do współpracy?

W zależności od zlecenia. Najczęściej jesteśmy gotowi rozpocząć działania już w ciągu kilku dni od daty ustalenia szczegółów.

Jakiej gwarancji udzielamy na nasze usługi?

Każda współpraca odbywa się w oparciu o jasne, czytelne warunki, które ustalamy z klientem przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań. Dzięki temu nie ma miejsca na błędy czy nieporozumienia. Wszystko jest dokładnie wyszczególnione w przygotowanym dokumencie, zawierającym zakres usług, termin realizacji oraz wyszczególnione działania, które w ramach danej współpracy zobowiązujemy się wykonać.

Jaki budżet jest konieczny, aby podjąć współpracę?

To bardzo indywidualna kwestia, ponieważ na cenę poszczególnych usług składa się bardzo wiele różnych czynników. Ze swojej strony zawsze staramy się dopasować najlepsze rozwiązania do możliwości finansowych danej firmy, a także budżetu reklamowego, jaki jest przewidziany na realizację poszczególnych projektów.

Dlaczego warto?

Według statystyk reklama w internecie przynosi najlepsze efekty ze wszystkich dostępnych form marketingu. Jednakże, aby skutecznie osiągać zamierzone rezultaty, potrzeba dużej wiedzy i doświadczenia. Warto zatem skorzystać z profesjonalnej usługi, która pozwoli zmaksymalizować możliwe do osiągnięcia efekty i poprowadzić krok po kroku przez ścieżkę rozwoju firmy w sieci.

Jakiej usługi potrzebuje Twoja firma?

To pytanie zadaje sobie większość naszych klientów. Wszystkie polskie firmy w UK chcą poprawić swój marketing, pokazać się w internecie z jak najlepszej strony i zwiększyć sprzedaż, ale mało która firma wie, od czego zacząć.

Nic dziwnego, ponieważ aby zdecydować co będzie najlepsze dla danej działalności, wymagane jest duże doświadczenie i wiedza w zakresie marketingu internetowego. Bardzo chętnie dzielę się moją wiedzą i udzielam informacji, odpowiadając na wszystkie pytania i szczerze doradzamy w każdej kwestii. Jeżeli chcesz znaleźć właściwe rozwiązanie dla swojej firmy w UK, zapraszam do kontaktu.

Na jaki okres podpisywana jest umowa?

Umowy z naszymi klientami podpisujemy jedynie w przypadku skorzystania z promocji. Większość polega na modelu miesięcznej współpracy na zasadach partnerskich. Co miesiąc wysyłamy fakturę wraz z podsumowaniem przeprowadzonych działań. W każdym momencie klient może zrezygnować z usług.

Dlaczego warto wybrać akurat naszą agencję marketingową?

Przede wszystkim każda firma, z którą zdecydujemy się podjąć współpracę, może liczyć na 100% zaangażowania w każdy projekt! Posiadając szeroki zakres usług marketingu internetowego, projektowania stron internetowych, pozycjonowania (SEO) oraz prowadzenie mediów społecznościowych nasi klienci nie muszą już współpracować z kilkoma firmami naraz. Ponadto połączone ze sobą działania prowadzone przez jedną firmę finalnie przynoszą dużo lepsze rezultaty.

 

Jak zacząć współpracę?

Sprawdź zakres usług i dowiedz się więcej na temat interesujących Cię rozwiązań lub po prostu skontaktuj się z nami, a my pomożemy dobrać najlepsze usługi w oparciu o Twoje cele i oczekiwania. Komunikacja to podstawa- zapraszam do kontaktu!

Czy usługa zawiera SEM?

SEM (search enginie marketing) to działania marketingowe, mające na celu promowanie danej firmy w wyszukiwarkach. Do SEM można zaliczyć zarówno płatne reklamy, jak i walkę o najwyższe pozycje w organicznych wynikach wyszukiwaniach Google. To najszersze pojęcie, zawierające w sobie zarówno optymalizację, jak i pozycjonowanie stron internetowych (SEO). Jedną z naszych głównych specjalności jest właśnie SEM. Czyli nie tylko zdobywanie linków dla danego serwisu czy tworzenie treści, ale także usługa z zakresu płatnych reklam w mediach społecznościowych i wyszukiwarkach (Google AdWords).

SEM to zatem najbardziej kompleksowe działania, dzięki którym możesz odnieść sukces w internecie! Współpracując z nami, otrzymasz możliwość korzystania z indywidualnych porad specjalisty SEM.

0