Darmowa Wycena

Tworzenie Sklepów Internetowych UK

Projektujemy wyjątkowe i funkcjonalne sklepy internetowe dla firm w Anglii i Szkocji.

Pomagamy polskim firmom w UK tworzyć nowoczesne i proste w obsłudze sklepy internetowe, dzięki którym w łatwy sposób przeniesiesz sprzedaż do sieci.

Każdy projekt sklepu jest tworzony indywidualnie wedle Twojego pomysłu oraz przygotowany pod kątem pozycjonowania i przyszłej reklamy.

Z nami nie tylko umieścisz swoje produkty w sklepie internetowym, ale będziesz je skutecznie sprzedawał na rynku Wielkiej Brytanii.

Dodatkowo oferujemy dedykowane funkcjonalności i rozwiązania, których nie będzie miała Twoja konkurencja. Otrzymasz w 100% przygotowany do sprzedaży, pełnoprawny sklep internetowy z roczną gwarancją oraz pomocą w jego obsłudze!

Tworzenie Sklepów Internetowych UK

Dlaczego warto?

Indywidualny projekt sklepu dopasowany do rodzaju sprzedawanych produktów.

Wszystkie ważne statystyki sprzedaży znajdziesz w jednym miejscu, dlatego będziesz mógł szybciej podejmować trafne decyzje.

Wygląd, funkcjonalność oraz łatwość zakupów, która zachęca klientów do większych zakupów.

Budujesz profesjonalny wizerunek. Atrakcyjny, nowoczesny sklep będzie nasuwać pozytywne skojarzenia z Twoją firmą.

Nieograniczona ilość produktów oraz kategorii.

Integracja z systemem płatności błyskawicznych np. PayU, PayPal, Przelewy24 i wiele więcej.

Sklep dostosowany do Google i zoptymalizowany pod kątem pozycjonowania SEO, który generuje organiczny ruch.

Nieograniczone możliwości w doborze funkcji dodatkowych.

Agencja reklamowa w sam raz dla Ciebie!

Skorzystaj z darmowej wyceny

skontaktuj sie z nami agencja reklamowa strony internetowe w anglii i szkocji 2022 Agencja Reklamowa, Marketing i Strony Internetowe dla Polskich firm w UK
tworzymy sklepy internetowe w anglii uk Agencja Reklamowa, Marketing i Strony Internetowe dla Polskich firm w UK

Zobacz jak tworzymy sklepy internetowe

Z jakich etapów składa się projekt? Ile kosztuje stworzenia profesjonalnego sklepu internetowego w UK?

1. Wstępna analiza i poznanie potrzeb

Pierwszym krokiem w stworzeniu w pełni profesjonalnego sklepu internetowego jest konsultacja, w której uzyskamy wszystkie niezbędne informacje do stworzenia szczegółowego planu.

Twoje potrzeby są dla nas najważniejsze, dlatego dokładnie ich wysłuchamy, a potem się do nich odniesiemy w planie i realizacji. Nie zapominamy przy tym o potrzebach rynku oraz konsumentów w Wielkiej Brytanii dlatego przekażemy Ci naszą wiedzę i zasugerujemy sprawdzone rozwiązania, aby finalny rezultat był dla Ciebie w pełni zadowalający.

Na tym etapie sprawdzamy Twoją konkurencję i wypracowujemy najlepsze rozwiązania, dzięki którym Twój sklep internetowy będzie się wyróżniał.

Tak powstaje wstępny projekt nowego sklepu internetowego.

2. Oferta

Po pełnej analizie i stworzeniu indywidualnego planu tworzymy szczegółową i szytą na miarę ofertę sklepu internetowego.

W niej wyszczególniamy wszystkie koszta i nigdy nie zmieniamy cen w trakcie projektu.

Po przedstawieniu wyceny, ustaleniu szczegółów i uzyskaniu Twojej akceptacji, zabieramy się do pracy nad Twoim nowym sklepem internetowym.

3. Przygotowanie wizualizacji strony głównej sklepu

Gdy mamy już wszystkie informacje, a także znamy oczekiwania klienta, przystępujemy do projektu głównej strony nowego sklepu internetowego.

To najważniejszy etap, ponieważ to on zdefiniuje kolorystykę, układ i wszystkie dodatki. Dbamy o atrakcyjność i profesjonalny wygląd Twojego e-sklepu, ponieważ jest to pierwszy krok do sukcesu w świecie e-commerce.

Nasz doświadczony zespół programistów, grafików i copywriterów z dużą troską o najmniejsze detale stworzy cały projekt gotowy do sprawdzenia. Oczywiście pozostajemy w stałym kontakcie i jesteśmy otwarci na wszystkie Twoje uwagi i spostrzeżenia.

Naszym głównym i jedynym celem jest Twoje zadowolenie!

4. Kodowanie, dopracowanie szczegółów i testowanie

Po zatwierdzeniu projektu strony głównej przystępujemy do tworzenia wszystkich dodatkowych podstron, kodowania, pozycjonowania oraz optymalizacji wszystkich plików znajdujących się na Twojej nowej stronie internetowej.

Podczas kodowania dbamy, aby sklep był dopasowany do najnowszych standardów Google. Nie zapominamy także o wdrożeniu SSL i najlepszych programów zabezpieczających Twój sklep.

Końcówką projektu jest dokładna analiza funkcjonalności sklepu. Sprawdzamy poprawność działania, formularze kontaktowe i wszystkie dodatki odpowiedzialne za obsługę zamówień. Sprawdzamy również poprawnowość działania i wygląd sklepu na różnych urządzeniach i przeglądarkach.

Po zakończeniu wszystkich prac wysyłamy gotowy sklep internetowy do sprawdzenia i akceptacji. Następnie wprowadzamy Twoje uwagi i korygujemy ewentualne zmiany.

5. Finał - publikacja sklepu na serwerze

Finał – jesteś gotowy do sprzedaży!

Gdy wszystko jest już dopięte na ostatni guzik, sklep zostaje umieszczony na serwerze. Byś czuł się przygotowany do samodzielnego zarządzania sklepem, oferujemy Ci darmowe szkolenie, które m.in. pokaże Ci jak obsługiwać sklep internetowy, edytować treści oraz zarządzać zasobami cyfrowymi.

Ile kosztuje stworzenie sklepu internetowego w UK?

Sklepy internetowe to złożone projekty. Dlatego koszt ich profesjonalnego stworzenia oraz wdrożenie tego planu jest zależny od oczekiwań klienta.

Im bardziej rozbudowany sklep, tym ilość pracy wyraźnie wzrasta. Z tego względu każdy projekt jest konsultowany indywidualnie.

W zależności od potrzeb klienta usługa stworzenia profesjonalnego sklepu internetowego zazwyczaj zawiera stworzenie szablonu sklepu, szaty graficznej, modułów, formularzy, banerów, a także treści czy grafik oraz uruchomienie serwisu.

Najniższy szacowany koszt utworzenia profesjonalnego sklepu internetowego to około £900. Z naszego doświadczenia wiemy, że każdy klient ma swoje indywidualne potrzeby i chce, aby jego sklep e-commerce wyróżniał się na rynku Wielkiej Brytanii. Wtedy ceny potrafią dochodzić do około sześciu tysięcy funtów.

Warto pamiętać, że jest to duża, lecz jednorazowa inwestycja, która przy wysokim poziomie sprzedaży może zwrócić się w mgnieniu oka.

Jeżeli chcesz zaoszczędzić, możesz wybrać tańsze rozwiązania gotowych sklepów internetowych, ale możesz być pewny, że przysporzy Ci to bardzo dużo nerwów i problemów w dłuższej perspektywie czasu.

Czasem lepiej jest zlecić to profesjonalnej firmie i mieć pewność, że Twój sklep będzie zrobiony na najwyższym poziomie.

Im większy kapitał przeznaczony na stworzenie sklepu internetowego, tym większych efektów sprzedażowych można oczekiwać po jego uruchomieniu.

Warto wiedzieć:

Z roku na rok sklepy internetowe stają się codziennością. Szczególnie pokazał to okres pandemii, w którym sklepy internetowe odnotowywały 5-10 krotny wzrost sprzedaży.

Mieszkańcy Wielkiej Brytanii coraz chętniej robią zakupy w internecie, dlatego otworzenie sklepu online to świetny pomysł. Tym bardziej, że nie kosztuje to wcale dużo w odróżnieniu od sklepu stacjonarnego.

Mimo wszystko warto zrobić to profesjonalnie, tak aby faktycznie mieć dużą szansę na sukces.

Idealnym przykładem jest Jeff Bezos, który stał się najbogatszym człowiekiem na świecie doprowadzajądz do perfekcji swój sklep internetowy (Amazon).

Niezależnie od tego, czy jest to sklep internetowy w Londynie, czy sklep internetowy w Birmingham, Glasgow, Liverpool, czy innym zakątku Anglii, czy Szkocji, ceny nie zmieniają się ze względu na lokalizację. Tylko stopień ich złożoności i potrzebnego nakładu pracy determinuje cenę.

Oprócz tworzenia profesjonalnych sklepów internetowych zajmujemy się również ich promocją.

Prowadzimy kampanie reklamowe (Google, Facebook, Instagram), budujemy wizerunek firmy w mediach społecznościowych oraz pozycjonujemy (SEO). Oferujemy również usługi graficzne i copywriterskie. Tworzymy profesjonalne logo, grafiki reklamowe oraz pełną identyfikację wizualną dla firm.

Możemy kompleksowo zająć się realizacją Twojego e-biznesu, w tym i reklamą w Internecie.

Google Partner - Agencja Marketingowa w Anglii, Extra Profit Marketing

Wyjątkowe i funkcjonalne sklepy internetowe dla firm w Anglii i Szkocji

Tworzenie stron internetowych w UK to nasza specjalność, którą zajmujemy się od przeszło 9 lat!

Rynek e-commerce w Wielkiej Brytanii zmienia się z dnia na dzień i z pewnością będzie inaczej wyglądał i działał w nadchodzącej dekadzie.

Niektórzy z pewnością będą żałowali, że nie skorzystali z okazji i nie zainwestowali w sklep internetowy, ponieważ poziom wejścia w świat internetu będzie znacznie większy (m.in. przebicie się przez konkurencję, wypozycjonowanie strony etc).

Najnowsze prognozy analityków rynku e-commerce są bardzo optymistyczne i przewidują ciągły wzrost w najbliższych latach.

Jeśli uznasz, że Twoja firma potrzebuje stworzyć sklep internetowy, musisz wybrać agencję, która sprosta Twoim oczekiwaniom.

Nasza firma stworzyła już dziesiątki sklepów internetowych w Wielkiej Brytanii, dlatego wiemy, że możemy pomóc i Tobie.

Dodatkowo zajmujemy się marketingiem internetowym, prowadzimy kampanie reklamowe (Google, Facebook, Instagram), budujemy wizerunek firmy w mediach społecznościowych oraz pozycjonujemy (SEO).

Jeśli jesteś zainteresowany i chciałbyś skorzystać z naszych usług, zapraszamy do kontaktu. Nie czekaj, napisz do nas już teraz!

Google Partner - Agencja Marketingowa w Anglii, Extra Profit Marketing
agencja reklamowa wielka brytania anglia szkocja walia i irlandia 2022 extra profit marketing Agencja Reklamowa, Marketing i Strony Internetowe dla Polskich firm w UK

Pomagamy firmom w trudnych czasach

Skorzystaj z darmowej wyceny

Pomagamy firmom w Anglii i Szkocji zwiększać zyski dzięki mądrym rozwiązaniom marketingowym.

0