Logo

Darmowa Wycena

Poznaj opinie naszych klientów

Dowiedz się, dlaczego warto podjąć współpracę z agencją reklamową Extra Profit Marketing.

Oficjalna Opinia dla Karola - Windows4you

Wojciech Rydz

Windows4you LLP, Stoke-on-Trent, Anglia

Wspolpraca od pierwszych dni zaczela przynosic nam nowe zapytania oraz potencjalnych klientow. Z perspektywy czasu I proby podejmowania roznych form reklamy I marketingu dla mojej firmy moge powiedziec, ze wspolpraca z Karolem byla najbardziej efektywna forma reklamy.

Oficjalna Opinia dla Karola - Magic Broom

Joanna Soltysiak

Magic Broom Cleaning Services, Bristol, Anglia

Uważamy, że dzień w którym zdecydowaliśmy się na kontakt z Karolem był jedną z bardziej odpowiednich decyzji biznesowych jakie mogliśmy podjąć! Oczywiście nastawiamy się na dłuższa współprace i kolejne udane realizacje przedsięwzięć.

Oficjalna Opinia dla Karola - CJC Furniture

Dawid Załęcki

CJC Furniture Ltd, Birmingham, Anglia

Profesjonalizm na każdym etapie pracy, 100% zaangażowania i serdeczności. Wszystko, żeby współpraca była satysfakcjonująca, a działania przynosiły zyski…

Oficjalna Opinia dla Karola - Lothian Paving

Maciej Kowalski

Lothian Paving Ltd, Edinburgh, Szkocja

Inwestycje w facebooka uwazam za bardzo udana i ciesze sie ze zlecilem ja profesjonaliscie. Chwilowo musimy zawiesic reklame ze wzgledu na ilosc zlecen ktore mamy do wykonania i skupic sie na powiekszeniu dzialalnosci…

Oficjalna Opinia dla Karola - Yerba Project

Marzena Wydra

The Yerba Project, Southampton, Anglia

Profesjonalizm oraz zaawansowana wiedza i doświadczenie pozwoliło nam osiągnąć cele założone na początku Naszej wspólnej drogi. Jesteśmy wdzięczni Karolowi za pracę, którą włożył w rozwój naszego
biznesu, pozyskiwanie nowych klientów oraz sprawne budowanie spójnego i
profesjonalnego wizerunku Naszej działalności.

Barbara Sienska

BPS Construction, Londyn, Anglia

Szczególnie cenimy sobie terminowość oraz fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji projektów. Widoczne jest indywidualne podejście do zlecenia. Wysoka elastyczność w podejściu Pana Karola do klienta pozwoliła nam na wypracowanie komfortowych zasad współpracy. Zawsze możemy liczyć na natychmiastową pomoc oraz doradztwo.

Oficjalna Opinia dla Karola - FunPark

Tomasz Nowak

FunPark, Wrocław, Polska

Karol stworzył dla nas kompletną kampanię marketingu w internecie, co jest dziś zdecydowanie najefektywniejszą formą komunikacji i pozyskiwania klienta. W ciągu zaledwie kilkunastu dni powstała profesjonalna, nowoczesna strona internetowa (warto dodać że Pan Karol wspaniale zajął się także montażem filmów reklamowych i edycją zdjęć).

Oficjalna Opinia dla Karola - White Sushi

Ania & Sebastian

White Sushi, Edinburgh, Szkocja

Mieliśmy przyjemność współpracować z Karolem kilka miesięcy a
efekty były widoczne bardzo szybko. Interesuje się firmą i był z nami w ciągłym
kontakcie. Miło było słyszeć od naszych klientów, że mamy fajną reklamę… Promocje,
specjalne oferty, konkursy -wszystkim zajmował się Karol…

Strona Internetowa i Reklama dla Salonu Kosmetycznego w UK

Alicja Marciniak

Alisha Beauty, Crewe, Anglia

Bardzo polecam uslugi Pana Karola. Szybkie i pelna profesjonalizmu dzialanie zaskutkowalo stworzeniem nowej pięknej strony internetowej dla mojej firmy.

reklama firmy budowlanej w internecie w UK - agencja reklamowa w uk

Paweł Sopata

Atapos Heating Ltd, Slough, Anglia

I am very pleased to be working with Extra Profit Marketing. It is very professional, they value their customer’s needs and they listen to what you want and they put in the effort to make sure everything what you want is done. They do what they promise and they keep to their promises which makes them very trustworthy and reliable.

reklama restauracji w UK - agencja reklamowa w uk

Maciej Czachor

Bubba Q, Edinburgh, Szkocja

Karol zapewnił fantastyczną obsługę od samego początku. Jesteśmy komplementowani za pracę i wygląd naszych mediów społecznościowych i nie mogliśmy uwierzyć w rezultaty, jakie dla nas generuje!

reklama firmy budowlanej w internecie w UK - agencja reklamowa w uk

Cihad Cakan

Zaza’s, Edinburgh, Szkocja

I had the pleasure of working with you; it was a fantastic experience, and I am extremely pleased with the outcome. Our website looks great and attracts new guests. Congrats.

strony internetowe dla firm w Anglii i Szkocji

Alicja Blada Edgeley

Counselling, Coaching and Supervision, Crewe, Anglia

Thank you to SEO Extra Profit Marketing for creating my counselling website. Karol has been with me every step of the way and explained clearly what will make a great looking website for my potential clients. I am very happy with the outcome and everyone says that my website looks very professional. I would recommend Karol and his team to anyone who is thinking about having a new website.

Gwarancja Efektów i Pełne Zaangażowanie!

Spośród wszystkich agencji marketingowych wyróżnia nas przede wszystkim podejście do klienta. Każdą firmę, niezależnie od jej budżetu czy obecnej sytuacji marketingowej traktujemy indywidualnie, z należytą powagą i szacunkiem do zainwestowanych pieniędzy, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

Jednocześnie rozumiemy obawy nowych klientów względem nowoczesnych, nie do końca znanych jeszcze rozwiązań, dlatego wprowadziliśmy miesięczny system współpracy, który sprawia że nasi klienci mogą czuć się pewnie i bezpiecznie nawiązując z nami współpracę!

Zapewniamy pełne wsparcie w zakresie reklamy i marketingu w ramach każdej współpracy! Oprócz realizacji samych usług, nasi klienci mogą liczyć na pomoc w kwestii dodatkowych rad oraz pomysłów.

agencja reklamowa w uk. polska firma marketing. Profesjonalny marketing internetowy dla Polskich firm w UK!

Zapytaj o Współpracę

Skontaktuj się z nami już dziś! Wspólnie ustalimy, jakie rozwiązania będą odpowiednie dla Twojej firmy oraz przygotujemy bezpłatną wycenę.

Numer telefonu

Dane firmy

Extra Profit Marketing LTD
SC557095
5 Craws Close,
EH30 9BB, South Queensferry,
United Kingdom

Zrób pierwszy krok i napisz kilka słów o swoim projekcie

Jakie usługi Cię interesują?

* pole obowiązkowe

Pytania i odpowiedzi

Kto pyta, nie błądzi

Poniżej prezentujemy najważniejsze pytania i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez klientów. Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj się z nami!

 

Jak można sprawdzić naszą firmę?

Nazwa rejestrowa firmy to Extra Profit Marketing LTD.
Numer firmy: SC557095
Legalnie działająca firma zarejestrowana w Szkocji. Na każdą usługę wystawiamy fakturę.

Ile trwa przygotowanie do współpracy?

W zależności od zlecenia. Najczęściej jesteśmy gotowi rozpocząć działania już w ciągu kilku dni od daty ustalenia szczegółów.

Jakiej gwarancji udzielamy na nasze usługi?

Każda współpraca odbywa się w oparciu o jasne, czytelne warunki, które ustalamy z klientem przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań. Dzięki temu nie ma miejsca na błędy czy nieporozumienia. Wszystko jest dokładnie wyszczególnione w przygotowanym dokumencie, zawierającym zakres usług, termin realizacji oraz wyszczególnione działania, które w ramach danej współpracy zobowiązujemy się wykonać.

Jaki budżet jest konieczny, aby podjąć współpracę?

To bardzo indywidualna kwestia, ponieważ na cenę poszczególnych usług składa się bardzo wiele różnych czynników. Ze swojej strony zawsze staramy się dopasować najlepsze rozwiązania do możliwości finansowych danej firmy, a także budżetu reklamowego, jaki jest przewidziany na realizację poszczególnych projektów.

Dlaczego warto?

Według statystyk reklama w internecie przynosi najlepsze efekty ze wszystkich dostępnych form marketingu. Jednakże, aby skutecznie osiągać zamierzone rezultaty, potrzeba dużej wiedzy i doświadczenia. Warto zatem skorzystać z profesjonalnej usługi, która pozwoli zmaksymalizować możliwe do osiągnięcia efekty i poprowadzić krok po kroku przez ścieżkę rozwoju firmy w sieci.

Jakiej usługi potrzebuje Twoja firma?

To pytanie zadaje sobie większość naszych klientów. Wszystkie polskie firmy w UK chcą poprawić swój marketing, pokazać się w internecie z jak najlepszej strony i zwiększyć sprzedaż, ale mało która firma wie, od czego zacząć.

Nic dziwnego, ponieważ aby zdecydować co będzie najlepsze dla danej działalności, wymagane jest duże doświadczenie i wiedza w zakresie marketingu internetowego. Bardzo chętnie dzielę się moją wiedzą i udzielam informacji, odpowiadając na wszystkie pytania i szczerze doradzamy w każdej kwestii. Jeżeli chcesz znaleźć właściwe rozwiązanie dla swojej firmy w UK, zapraszam do kontaktu.

Na jaki okres podpisywana jest umowa?

Umowy z naszymi klientami podpisujemy jedynie w przypadku skorzystania z promocji. Większość polega na modelu miesięcznej współpracy na zasadach partnerskich. Co miesiąc wysyłamy fakturę wraz z podsumowaniem przeprowadzonych działań. W każdym momencie klient może zrezygnować z usług.

Dlaczego warto wybrać akurat naszą agencję marketingową?

Przede wszystkim każda firma, z którą zdecydujemy się podjąć współpracę, może liczyć na 100% zaangażowania w każdy projekt! Posiadając szeroki zakres usług marketingu internetowego, projektowania stron internetowych, pozycjonowania (SEO) oraz prowadzenie mediów społecznościowych nasi klienci nie muszą już współpracować z kilkoma firmami naraz. Ponadto połączone ze sobą działania prowadzone przez jedną firmę finalnie przynoszą dużo lepsze rezultaty.

 

Jak zacząć współpracę?

Sprawdź zakres usług i dowiedz się więcej na temat interesujących Cię rozwiązań lub po prostu skontaktuj się z nami, a my pomożemy dobrać najlepsze usługi w oparciu o Twoje cele i oczekiwania. Komunikacja to podstawa- zapraszam do kontaktu!

Czy usługa zawiera SEM?

SEM (search enginie marketing) to działania marketingowe, mające na celu promowanie danej firmy w wyszukiwarkach. Do SEM można zaliczyć zarówno płatne reklamy, jak i walkę o najwyższe pozycje w organicznych wynikach wyszukiwaniach Google. To najszersze pojęcie, zawierające w sobie zarówno optymalizację, jak i pozycjonowanie stron internetowych (SEO). Jedną z naszych głównych specjalności jest właśnie SEM. Czyli nie tylko zdobywanie linków dla danego serwisu czy tworzenie treści, ale także usługa z zakresu płatnych reklam w mediach społecznościowych i wyszukiwarkach (Google AdWords).

SEM to zatem najbardziej kompleksowe działania, dzięki którym możesz odnieść sukces w internecie! Współpracując z nami, otrzymasz możliwość korzystania z indywidualnych porad specjalisty SEM.

0