Darmowa Wycena

Poznaj opinie naszych klientów

Dowiedz się, dlaczego warto podjąć współpracę z agencją reklamową Extra Profit Marketing.

Wojciech Rydz

Windows4you LLP, Stoke-on-Trent, Anglia

Wspolpraca od pierwszych dni zaczela przynosic nam nowe zapytania oraz potencjalnych klientow. Z perspektywy czasu I proby podejmowania roznych form reklamy I marketingu dla mojej firmy moge powiedziec, ze wspolpraca z Karolem byla najbardziej efektywna forma reklamy.

Joanna Soltysiak

Magic Broom Cleaning Services, Bristol, Anglia

Uważamy, że dzień w którym zdecydowaliśmy się na kontakt z Karolem był jedną z bardziej odpowiednich decyzji biznesowych jakie mogliśmy podjąć! Oczywiście nastawiamy się na dłuższa współprace i kolejne udane realizacje przedsięwzięć.

Dawid Załęcki

CJC Furniture Ltd, Birmingham, Anglia

Profesjonalizm na każdym etapie pracy, 100% zaangażowania i serdeczności. Wszystko, żeby współpraca była satysfakcjonująca, a działania przynosiły zyski…

Maciej Kowalski

Lothian Paving Ltd, Edinburgh, Szkocja

Inwestycje w facebooka uwazam za bardzo udana i ciesze sie ze zlecilem ja profesjonaliscie. Chwilowo musimy zawiesic reklame ze wzgledu na ilosc zlecen ktore mamy do wykonania i skupic sie na powiekszeniu dzialalnosci…

Marzena Wydra

The Yerba Project, Southampton, Anglia

Profesjonalizm oraz zaawansowana wiedza i doświadczenie pozwoliło nam osiągnąć cele założone na początku Naszej wspólnej drogi. Jesteśmy wdzięczni Karolowi za pracę, którą włożył w rozwój naszego
biznesu, pozyskiwanie nowych klientów oraz sprawne budowanie spójnego i
profesjonalnego wizerunku Naszej działalności.

Barbara Sienska

BPS Construction, Londyn, Anglia

Szczególnie cenimy sobie terminowość oraz fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji projektów. Widoczne jest indywidualne podejście do zlecenia. Wysoka elastyczność w podejściu Pana Karola do klienta pozwoliła nam na wypracowanie komfortowych zasad współpracy. Zawsze możemy liczyć na natychmiastową pomoc oraz doradztwo.

Tomasz Nowak

FunPark, Wrocław, Polska

Karol stworzył dla nas kompletną kampanię marketingu w internecie, co jest dziś zdecydowanie najefektywniejszą formą komunikacji i pozyskiwania klienta. W ciągu zaledwie kilkunastu dni powstała profesjonalna, nowoczesna strona internetowa (warto dodać że Pan Karol wspaniale zajął się także montażem filmów reklamowych i edycją zdjęć).

Ania & Sebastian

White Sushi, Edinburgh, Szkocja

Mieliśmy przyjemność współpracować z Karolem kilka miesięcy a
efekty były widoczne bardzo szybko. Interesuje się firmą i był z nami w ciągłym
kontakcie. Miło było słyszeć od naszych klientów, że mamy fajną reklamę… Promocje,
specjalne oferty, konkursy -wszystkim zajmował się Karol…

Strona Internetowa i Reklama dla Salonu Kosmetycznego w UK

Alicja Marciniak

Alisha Beauty, Crewe, Anglia

Bardzo polecam uslugi Pana Karola. Szybkie i pelna profesjonalizmu dzialanie zaskutkowalo stworzeniem nowej pięknej strony internetowej dla mojej firmy.

reklama firmy budowlanej w internecie w UK - agencja reklamowa w uk

Paweł Sopata

Atapos Heating Ltd, Slough, Anglia

I am very pleased to be working with Extra Profit Marketing. It is very professional, they value their customer’s needs and they listen to what you want and they put in the effort to make sure everything what you want is done. They do what they promise and they keep to their promises which makes them very trustworthy and reliable.

reklama restauracji w UK - agencja reklamowa w uk

Maciej Czachor

Bubba Q, Edinburgh, Szkocja

Karol zapewnił fantastyczną obsługę od samego początku. Jesteśmy komplementowani za pracę i wygląd naszych mediów społecznościowych i nie mogliśmy uwierzyć w rezultaty, jakie dla nas generuje!

reklama firmy budowlanej w internecie w UK - agencja reklamowa w uk

Cihad Cakan

Zaza’s, Edinburgh, Szkocja

I had the pleasure of working with you; it was a fantastic experience, and I am extremely pleased with the outcome. Our website looks great and attracts new guests. Congrats.

Gwarancja satysfakcji

Współpraca krok po kroku

1

Darmowa Analiza

Za darmo wykonamy pełną analizę wszystkich kwestii dotyczących wizerunku Twojej firmy oraz aktualnego marketingu, aby stworzyć indywidualną ofertę.

2

Dobranie Oferty

Bazując na przekazanych informacjach oraz oczekiwaniach firmy, pomagamy dopasować najlepszy zakres usług, który pozwoli osiągnąć zamierzone efekty.

3

Zaplanowanie działań

Przed rozpoczęciem współpracy, przygotowujemy indywidualną strategię marketingową, dzięki której sukcesywnie realizujemy wszystkie założenia na dalszych etapach współpracy.

4

Realizacja

Podczas współpracy jesteśmy w stałym kontakcie. Na bieżąco informujemy o wszystkich postępach, a także wysyłamy miesięczne podsumowania.

Zapytaj o współpracę

Skontaktuj się z nami już dziś! Wspólnie ustalimy, jakie rozwiązania będą odpowiednie dla Twojej firmy oraz przygotujemy bezpłatną wycenę.

Numer telefonu

Dane firmy

Extra Profit Marketing LTD
SC557095
13 Carnbee Park,
EH16 6GE, Edinburgh
United Kingdom

Zrób pierwszy krok w kierunku rozwoju Twojej firmy Online

Jakie usługi Cię interesują?

* pole obowiązkowe

F.A.Q.

Pytania i odpowiedzi

Poniżej prezentujemy najważniejsze pytania i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez klientów. Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj się z nami!

Jak można sprawdzić naszą firmę?

Nazwa rejestrowa firmy to Extra Profit Marketing LTD.
Numer firmy: SC557095
Legalnie działająca firma zarejestrowana w Szkocji. Na każdą usługę wystawiamy fakturę.

Ile trwa przygotowanie do współpracy?

W zależności od zlecenia. Najczęściej jesteśmy gotowi rozpocząć działania już w ciągu kilku dni od daty ustalenia szczegółów.

Jakiej gwarancji udzielamy na nasze usługi?

Każda współpraca odbywa się w oparciu o jasne, czytelne warunki, które ustalamy z klientem przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań. Dzięki temu nie ma miejsca na błędy czy nieporozumienia. Wszystko jest dokładnie wyszczególnione w przygotowanym dokumencie, zawierającym zakres usług, termin realizacji oraz wyszczególnione działania, które w ramach danej współpracy zobowiązujemy się wykonać.

Jaki budżet jest konieczny, aby podjąć współpracę?

To bardzo indywidualna kwestia, ponieważ na cenę poszczególnych usług składa się bardzo wiele różnych czynników. Ze swojej strony zawsze staramy się dopasować najlepsze rozwiązania do możliwości finansowych danej firmy, a także budżetu reklamowego, jaki jest przewidziany na realizację poszczególnych projektów.

Dlaczego warto?

Według statystyk reklama w internecie przynosi najlepsze efekty ze wszystkich dostępnych form marketingu. Jednakże, aby skutecznie osiągać zamierzone rezultaty, potrzeba dużej wiedzy i doświadczenia. Warto zatem skorzystać z profesjonalnej usługi, która pozwoli zmaksymalizować możliwe do osiągnięcia efekty i poprowadzić krok po kroku przez ścieżkę rozwoju firmy w sieci.

Jakiej usługi potrzebuje Twoja firma?

To pytanie zadaje sobie większość naszych klientów. Wszystkie polskie firmy w UK chcą poprawić swój marketing, pokazać się w internecie z jak najlepszej strony i zwiększyć sprzedaż, ale mało która firma wie, od czego zacząć.

Nic dziwnego, ponieważ aby zdecydować co będzie najlepsze dla danej działalności, wymagane jest duże doświadczenie i wiedza w zakresie marketingu internetowego. Bardzo chętnie dzielę się moją wiedzą i udzielam informacji, odpowiadając na wszystkie pytania i szczerze doradzamy w każdej kwestii. Jeżeli chcesz znaleźć właściwe rozwiązanie dla swojej firmy w UK, zapraszam do kontaktu.

Na jaki okres podpisywana jest umowa?

Umowy z naszymi klientami podpisujemy jedynie w przypadku skorzystania z promocji. Większość polega na modelu miesięcznej współpracy na zasadach partnerskich. Co miesiąc wysyłamy fakturę wraz z podsumowaniem przeprowadzonych działań. W każdym momencie klient może zrezygnować z usług.

Dlaczego warto wybrać akurat naszą agencję marketingową?

Przede wszystkim każda firma, z którą zdecydujemy się podjąć współpracę, może liczyć na 100% zaangażowania w każdy projekt! Posiadając szeroki zakres usług marketingu internetowego, projektowania stron internetowych, pozycjonowania (SEO) oraz prowadzenie mediów społecznościowych nasi klienci nie muszą już współpracować z kilkoma firmami naraz. Ponadto połączone ze sobą działania prowadzone przez jedną firmę finalnie przynoszą dużo lepsze rezultaty.

 

Jak zacząć współpracę?

Sprawdź zakres usług i dowiedz się więcej na temat interesujących Cię rozwiązań lub po prostu skontaktuj się z nami, a my pomożemy dobrać najlepsze usługi w oparciu o Twoje cele i oczekiwania. Komunikacja to podstawa- zapraszam do kontaktu!

Czy usługa zawiera SEM?

SEM (search enginie marketing) to działania marketingowe, mające na celu promowanie danej firmy w wyszukiwarkach. Do SEM można zaliczyć zarówno płatne reklamy, jak i walkę o najwyższe pozycje w organicznych wynikach wyszukiwaniach Google. To najszersze pojęcie, zawierające w sobie zarówno optymalizację, jak i pozycjonowanie stron internetowych (SEO). Jedną z naszych głównych specjalności jest właśnie SEM. Czyli nie tylko zdobywanie linków dla danego serwisu czy tworzenie treści, ale także usługa z zakresu płatnych reklam w mediach społecznościowych i wyszukiwarkach (Google AdWords).

SEM to zatem najbardziej kompleksowe działania, dzięki którym możesz odnieść sukces w internecie! Współpracując z nami, otrzymasz możliwość korzystania z indywidualnych porad specjalisty SEM.

0