Darmowa Wycena

Poznaj opinie naszych klientów

Dowiedz się, dlaczego warto podjąć współpracę z agencją reklamową Extra Profit Marketing.

Wojciech Rydz

window4you.co.uk, Stoke-on-Trent, Anglia

Karol zostal mi polecony przez jednego z najbardziej cenionych webdesigner-ow na rynku UK.

Od pierwszej rozmowy z Karolem dalo sie zauwazyc jego wielki profesjonalizm jak I indywidualne podejscie do klienta. Po przeprowadzeniu wywiadu ze mna na temat mojej firmy jak I sawianych celow Karol zabral sie odrazu do pracy. Po ok 4 dniach dostalem caly szczegolowy plan marketingowy na 6 miesiecy z wyszczegolnionymi targetami na poszczegolne miesiace.

Po zakonczonym kazdym miesiacu pracy moja firma Windows4you otrzymywala raport z podjetych dzialan marketingowych.
Wspolpraca od pierwszych dni zaczela przynosic nam nowe zapytania oraz potencjalnych klientow.

Z perspektywy czasu I proby podejmowania roznych form reklamy I marketingu dla mojej firmy moge powiedziec, ze wspolpraca z Karolem byla najbardziej efektywna forma reklamy.

Z pelna odpowiedzialnoiscia polecam firme Extra Profit Marketing Ltd
Verified Google Feedback

Maciej Kowalski

lothianpaving.co.uk, Edinburgh, Szkocja

Moj znajomy polecil mi Karola jako specjaliste od marketingu a w szczegolnosci reklamy na facebooku.

Na pierwszym spotkaniu uzgodnilismy szczegoly wspolpracy i od razu Karol zabral sie do pracy. Nie trzeba bylo dlugo czekac na efekty oraz pierwszych potencjalnych klientow zainteresowanych pavingiem i landscapingiem.

Moja strona na facebooku juz po kilku tygodniach miala zainteresowanie ponad tysiaca osob. Wszystko dzialo sie z minimalnym zaangazowaniem z mojej strony, wystarczylo podzielic sie z Karolem zestawem zdjec oraz filmikow a on juz dobrze wiedzial jak je wykorzystac aby wygenerowac jak najwieksze zainteresowanie osob szukajacych tego typu serwisu.

Oprocz profesjonalizmu u Karola doceniam rowniez bardzo dobra komunikacje, dostepnosc, punktualnosc oraz zaangazowanie w projekt. Inwestycje w facebooka uwazam za bardzo udana i ciesze sie ze zlecilem ja profesjonaliscie.

Chwilowo musimy zawiesic reklame ze wzgledu na ilosc zlecen ktore mamy do wykonania i skupic sie na powiekszeniu dzialalnosci o kilka dodatkowych osob ale z pewnoscia wkrotce wrocimy do dalszej wspolpracy. Jak najbardziej polecam:)
Verified Google Feedback

Piotr Matusiak

pdrendering.co.uk, Coventry, Anglia

Agencja marketingowa Extra Profit Marketing, została nam polecona przez znajomą firmę budowlaną w Stoke jako ekspertów od reklamy w Google oraz social media w kwietniu 2022.

Nasza firma specjalizuje się w ociepleniach budynków w Anglii. Posiadamy siedzibę w Londynie i Coventry. Po pierwszym miesiącu korzystania z usług w/w agencji marketingowej mogliśmy zauważyć znaczny wzrost zainteresowań ze strony nowych klientów pytających o wyceny. Wizerunek naszej firmy stal się jeszcze bardziej profesjonalny i widoczny w Internecie.

Karol wraz ze swoim zespołem zajmuje się reklamowaniem naszej firmy w social media poprzez tworzenie reklam na Facebooku oraz Instagramie, a także obsługuje kampanię Google Ads. Dzięki temu regularnie pozyskuje dla nas nowych klientów.

Jesteśmy bardzo zadowoleni w naszej trwającej już prawie rok współpracy. Cenimy sobie procesjonalną obsługę, komunikację i efekty jakie zostały osiągnięte.

Co miesiąc otrzymujemy podsumowanie wszystkich działań i zawsze możemy liczyć na pomoc i wskazówki.
Verified Trustpilot Feedback

Barbara Sienska

bpsconstruction.co.uk, Londyn, Anglia

Pragnę wyrazić wysokie uznanie i satysfakcję ze współpracy z firmą Extra Profit Marketing Pana Karola Kacprowicza.

Zlecone prace zawsze były wykonane w wyznaczonym terminie i w pełnym zakresie a ich efekty doskonale służą naszej firmie.

Szczególnie cenimy sobie terminowość oraz fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji projektów. Widoczne jest indywidualne podejście do zlecenia. Wysoka elastyczność w podejściu Pana Karola do klienta pozwoliła nam na wypracowanie komfortowych zasad współpracy. Zawsze możemy liczyć na natychmiastową pomoc oraz doradztwo.

W związku z powyższym pozostaje z Extra Profit Marketing w stałych kontaktach i zlecam im nowe projekty promujące nasza firmę.

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Extra Profit Marketing, jako solidną, rzetelną i w pełni kompetentną firmę.
Verified Facebook Feedback

Dawid Załęcki

cjcfurniture.co.uk, Birmingham, Anglia

Współpraca z firmą Extra Profit Marketing przebiega nie tylko w życzliwej i przyjaznej atmosferze, ale przede wszystkim realizowana jest w sposób profesjonalny i rzeczowy.

Pan Karol Kacprowicz jest bardzo kreatywny i pozytywnie nastawiony do współpracy. Świetne treści napisane przez Pana Karola prezentują to, co ważne dla klientów i jednocześnie podkreślają to, co wyróżnia nas na tle naszych konkurentów. Firmie EPM powierzyliśmy nie tylko obsługę reklamy, ale także opiekowanie się naszymi mediami społecznościowymi. W jednym i drugim firma Pana Karola sprawdza się pod każdym względem i jesteśmy bardzo zadowoleni z usług jakie oferuje firma EPM.

Profesjonalizm na każdym etapie pracy, 100% zaangażowania i serdeczności. Wszystko, żeby współpraca była satysfakcjonująca, a działania przynosiły zyski.

Marzena Wydra

The Yerba Project, Southampton, Anglia

Współpracę z firmą Extra Profit Marketing rozpoczęliśmy w 2020 roku. Gtównym celem naszych wspólnych działań byto zwiększenie konwersji oraz ruchu w witrynie nowo powstałego sklepu internetowego. Wybór ustug Karola przypieczętowały liczne pozytywne komentarze zamieszczone na jego profilu.

Przez kolejne miesiące Naszej kooperacji Karol dał się poznać jako pełen entuzjazmu oraz generator świetnych pomysłów specjalista ds. marketingu. Jego profesjonalizm oraz zaawansowana wiedza i doświadczenie pozwoliło nam osiągnąć cele założone na początku Naszej wspólnej drogi.

Jesteśmy wdzięczni Karolowi za pracę, którą włożyt w rozwój naszego biznesu, pozyskiwanie nowych klientów oraz sprawne budowanie spójnego i profesjonalnego wizerunku Naszej działalności.

Tomasz Nowak

FunPark, Wrocław, Polska

Owocną współpracę z firmą Extra Profit Marketing Pana Karola Kacprowicza nawiązaliśmy 01.05.2018r., na miesiąc przed startem naszego nowego przedsięwzięcia – placu zabaw dla dzieci – i kontynuowaliśmy ją nieprzerwanie aż do zakończenia działalności wraz z końcem sezonu 30.09.2018.

Pan Karol Kacprowicz stworzył dla nas kompletną kampanię marketingu w internecie, co jest dziś zdecydowanie najefektywniejszą formą komunikacji i pozyskiwania klienta. W ciągu zaledwie kilkunastu dni powstała profesjonalna, nowoczesna strona internetowa (warto dodać że Pan Karol wspaniale zajął się także montażem filmów reklamowych i edycją zdjęć). Pojawiły się konta w serwisach społecznościowych oraz w Google Business, a nasza firma zaczęła pojawiać się coraz wyżej w wynikach wyszukiwarki.

Pomimo ograniczonego budżetu, innowacyjne podejście i pełne zaangażowanie Pana Karola pozwoliły w bardzo szybkim tempie pozyskiwać kolejnych klientów – w ciągu zaledwie 9 tygodni liczba obserwujących na fb przekroczyła 1500, a obroty Funparku się podwoiły.

Przez cały okres współpracy Pan Karol „opiekował się” nami nie tylko od strony technicznej, ale także wspierał doświadczeniem przy organizacji konkursów i eventów które zwiększały naszą popularność i przyciągały kolejnych gości. Pan Karol bez zwłoki reagował na każde nasze sugestie i natychmiast wprowadzał wymagane zmiany na stronie oraz profilu. Był dla nas zawsze dyspozycyjny, a my mieliśmy poczucie, że reklama naszej firmy jest po prostu w „dobrych rękach”.

Zdecydowanie polecam firmę Extra Profit Marketing i Pana Karola Kacprowicza – oprócz tak cennego w tej branży doświadczenia i kreatywności, zapewnia pełne zaangażowanie w projekt i doskonałą komunikację na każdym etapie współpracy.

Joanna Soltysiak

magicbroombristol.co.uk, Bristol, Anglia

Współpracę z Extra Profit Marketing rozpoczęliśmy w Lipcu 2020r.
Konsultacja z Karolem przebiegła w sposób sprawny i zorganizowany. Zadawał konkretne pytania odnośnie naszych celów, oczekiwań oraz budżetu. Pomimo ograniczonych funduszy udało mu się stworzyć spersonalizowany plan marketingowy.

Nasza firmę prowadzimy od ponad 4 lat i już od dłuższego czasu zdawaliśmy sobie sprawę, że potrzebujemy zaufanej osoby która zadba o kwestie marketingu w sieci. Kilkakrotnie zabieraliśmy się za te kwestie sami, lecz niestety nie było to ani terminowe, ani nie przynosiło większych efektów. Ponad to zależało nam na tym, aby dotrzeć do większej ilości klientów komercyjnych i biznesowych.

Już od 1-wszego miesiąca widzieliśmy znaczną różnice w ilości zapytań odnośnie naszych usług oraz umawianych spotkań. Na dodatek udało się podpisać kilka nowych kontraktów ! Karol wykazuje się dużą twórczością i zaangażowaniem w wykonywane projekty.

Nasza współpraca przebiega bardzo sprawnie, na bieżąco jesteśmy informowani jakie kroki są podejmowane, a komunikacja jest na najwyższym poziomie.

W końcu nie musimy przejmować się tworzeniem reklam i postów w mediach społecznościowych. Uzyskaliśmy dzięki temu więcej wolnego czasu, który możemy przeznaczyć na inne ważne kwestie w firmie.

Po za zwiększonym zainteresowaniem udało nam się również otrzymać sporo nowych opinii i polubień, których uzyskanie wcześniej było dosyć problematyczne.

Uważamy, ze dzień w którym zdecydowaliśmy się na kontakt z Karolem był jedną z bardziej odpowiednich decyzji biznesowych jakie mogliśmy podjąć! Oczywiście nastawiamy się na dłuższa współprace i kolejne udane realizacje przedsięwzięć.

Serdecznie polecamy usługi firmy EPM, zadbaj o swoją firmę zapewniając jej marketing na najwyższym poziomie.
Verified Google Feedback

Sebastian Szpilski

White Sushi, Edinburgh, Szkocja

Karol bardzo pomógł naszej firmie, został nam polecony przez znajomego i była to dobra decyzja. Mieliśmy przyjemność współpracować z nim kilka miesięcy a efekty były widoczne bardzo szybko. Interesuje się firmą i był z nami w ciągłym kontakcie. Miło było słyszeć od naszych klientów, że mamy fajną reklamę i dużo zdjęć które przyciągają uwagę. Dzięki temu mogliśmy dotrzeć do większej liczby osób którzy nas zobaczyli. Przejął również obowiązek odpisywania wiadomości, wszystko oczywiście najpierw konsultował z nami. Promocje, specjalne oferty, konkursy -wszystkim zajmował się Karol za co jesteśmy mu wdzięczni. Polecam współprace z firmą Extra Profit Marketing
Verified Google Feedback

reklama firmy budowlanej w internecie w UK - agencja reklamowa w uk

Wojciech Iwan

wilogistics.co.uk, Wolverhampton, Anglia

I recently had the pleasure of working with Extra Profit Marketing to revamp my company’s W I Logistics website, and I must say, the experience was nothing short of exceptional. From the outset, the team at Extra Profit Marketing was professional, attentive, and dedicated to delivering outstanding results.

Thanks to their expertise and innovative approach, our website has undergone a complete transformation, with a sleek and modern design, improved user experience, and enhanced functionality. The team went above and beyond to ensure that all of our needs were met, and we are thrilled with the end result.

I cannot recommend Extra Profit Marketing highly enough. Their commitment to excellence, attention to detail, and outstanding customer service truly sets them apart from the competition. If you’re looking to take your online presence to the next level, look no further than Extra Profit Marketing. Thank you for your hard work and dedication!

Verified Google Feedback

strony internetowe dla firm w Anglii i Szkocji

Alicja Blada Edgeley

abecounselling.co.uk, Crewe, Anglia

Thank you to SEO Extra Profit Marketing for creating my counselling website. Karol has been with me every step of the way and explained clearly what will make a great looking website for my potential clients. I am very happy with the outcome and everyone says that my website looks very professional. I would recommend Karol and his team to anyone who is thinking about having a new website.
Verified Google Feedback

Strona Internetowa i Reklama dla Salonu Kosmetycznego w UK

Alicja Marciniak

alishabeauty.co.uk, Crewe, Anglia

Bardzo polecam uslugi Pana Karola. Szybkie i pelna profesjonalizmu dzialanie zaskutkowalo stworzeniem nowej pięknej strony internetowej dla mojej firmy.
Verified Google Feedback

Strona Internetowa i Reklama dla Salonu Kosmetycznego w UK

Anna Kiwior

eterness.co.uk, Brighton, Anglia

Zdecydowanie polecam wspolprace z firma Extra Profit Marketing. Najwyzszy profesjonalizm i rzetelnosc w wykonaniu zleconych projektow. Pelne zaangazowanie w projekt klienta a takze szybkie wprowadzanie dodatkowych zmian, jezeli takie zaistnieja. Kontakt z firma jest rewelacyjny, zwlaszcza z Panem Karolem.
Verified Google Feedback

reklama restauracji w UK - agencja reklamowa w uk

Maciej Czachor

bubbaq.co.uk, Edinburgh, Szkocja

Karol zapewnił fantastyczną obsługę od samego początku. Jesteśmy komplementowani za pracę i wygląd naszych mediów społecznościowych. Na początku nie mogliśmy uwierzyć w rezultaty jakie dla nas generuje, ponieważ nie wiedzieliśmy że to możliwe dotrzeć i zachęcić tak wiele osób z okolicy do odwiedzenia naszej restauracji w Edinburgh. Brawo!

reklama firmy budowlanej w internecie w UK - agencja reklamowa w uk

Cihad Cakan

zazascoffeehouse.com, Edinburgh, Szkocja

I have worked with Extra Profit Marketing recently, and they helped us with our website and social media campaign. They are experts in Social Media Marketing and their team of creative people, delivered on their promise. I wish them all the best and success.
What’s more if you work with Professionals then you will become professional!
He does best what’s for business.
Verified Facebook Feedback

reklama restauracji w UK - agencja reklamowa w uk

Anna Kowal

Endermika, Manchester, Anglia

Thank you Extra Profit Marketing for the great cooperation, which was visible after only 1 week of cooperation. I recommend this company for professionalism and action. Karol explained to me everything that needs to be done to improve the quality of my website and thus increase the sales of my services.
Verified Google Feedback

reklama restauracji w UK - agencja reklamowa w uk

Marta Maliszewska

The Beauty Space, Birmingham, Anglia

Wspaniali ludzie, bardzo profesjonalne podejście i niezwykle miła atmosfera współpracy. Nasza firma potrzebowała profesjonalnej strony internetowej wraz z możliwością sprzedazy kosmetykow. Przedstawiane projekty były bardzo ciekawe, a wszelkie nasze uwagi byly bardzo szybko uwzględnione. Ci ludzie naprawdę znają się na swojej pracy! Jesteśmy zachwyceni efektem końcowym projektu, jak i życzliwym podejściem całego zespołu a przede wszystkim Sandry i Karola. Polecamy to doświadczenie każdemu, a my z pewnością jeszcze nie raz skorzystamy z ich usług. Dziękujemy!
Verified Google Feedback

reklama firmy budowlanej w internecie w UK - agencja reklamowa w uk

Amy Harris

Adventure, Londyn, Anglia

Creating our new website with Karol and Sandra was a great experience. They quickly understood what we wanted to do and helped us make it happen, coming up with some great ideas along the way. They always responded quickly and went out of their way to make sure we were happy with everything before our new website went live. We’re very happy with how things turned out and hope to keep working with them as our website grows.

If you already have a website or want to start a new one, you should definitely talk to them. Highly recommended

Verified Google Feedback

reklama firmy budowlanej w internecie w UK - agencja reklamowa w uk

Klaudia Sopata

atapos.co.uk, Slough, Anglia

I am very pleased to be working with Extra Profit Marketing. It is very professional, they value their customer’s needs and they listen to what you want and they put in the effort to make sure everything what you want is done. They do what they promise and they keep to their promises which makes them very trustworthy and reliable. They are also kind and willing to help you achieve your own best in your business.

Amazing, professional service! Thank you
Verified Google Feedback

strony internetowe dla firm w Anglii i Szkocji

Marcin Siankowski

yorkshirelab.co.uk, Hull, Anglia

We’ve started cooperation 3 months ago. Extra profit marketing helps with marketing at my company Yorkshire Lab. In addition to standard marketing services, they created a very nice website for me, helped clean up after previous incompetent marketing companies, set up analytical tools and and create my company’s image on the web. I am very satisfied with their services, I can always count on them, I have never heard from them that my marketing budget does not apply to anything. We have constant contact. I highly recommend them.
Verified Trustpilot Feedback

strony internetowe dla firm w Anglii i Szkocji

Quentin Newton

quencode.io, Londyn, Anglia

Extra Profit Marketing is absolutely amazing! Their marketing strategies are truly exceptional, generating multiple leads for me and consistently sparking interest in my services. Throughout the entire process, I had the pleasure of working with Karol. He was highly professional, asking plenty of questions to understand how my business works and how to approach potential customers with targeted ads. Thanks to his understanding, he was able to create a powerful ad campaign for multiple social media platforms that I use. I’m incredibly impressed with their approach. Thanks to Extra Profit Marketing’s services, I’ve not only seen a significant increase in interest and website visits but also signed three contracts within a month. I will definitely continue to work with them as their approach is uniquely individual and tailored to my business needs.
Verified Google Feedback

firma budowlana reklama w internecie

Mariusz Zajac

ehmglasgow.co.uk, Glasgow, Szkocja

Nasza współpraca z Extra Profit Marketing to czysta przyjemność. Dzięki ich profesjonalizmowi, nasza strona internetowa przeszła kompletną metamorfozę i teraz prezentuje się niesamowicie! Dodatkowo, prowadzą dla nas kampanie reklamowe na Facebooku i Instagramie, które przynoszą znakomite efekty. Zauważyliśmy wyraźny wzrost zainteresowania naszym serwisem. Cenimy sobie ich indywidualne podejście, efektywność i świetną komunikację. Zdecydowanie polecamy
Verified Google Feedback

Gwarancja Efektów i Pełne Zaangażowanie!

Spośród wszystkich agencji marketingowych wyróżnia nas przede wszystkim podejście do klienta. Każdą firmę, niezależnie od jej budżetu czy obecnej sytuacji marketingowej traktujemy indywidualnie, z należytą powagą i szacunkiem do zainwestowanych pieniędzy, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

Jednocześnie rozumiemy obawy nowych klientów względem nowoczesnych, nie do końca znanych jeszcze rozwiązań, dlatego wprowadziliśmy miesięczny system współpracy, który sprawia że nasi klienci mogą czuć się pewnie i bezpiecznie nawiązując z nami współpracę!

Zapewniamy pełne wsparcie w zakresie reklamy i marketingu w ramach każdej współpracy! Oprócz realizacji samych usług, nasi klienci mogą liczyć na pomoc w kwestii dodatkowych rad oraz pomysłów.

Marketing dla Polskich firm w UK Agencja Reklamowa, Marketing i Strony Internetowe dla Polskich firm w UK

Pomagamy firmom w trudnych czasach

Skorzystaj z darmowej wyceny

Pomagamy firmom w Anglii i Szkocji zwiększać zyski dzięki mądrym rozwiązaniom marketingowym.

Pytania i odpowiedzi

Kto pyta, nie błądzi

Poniżej prezentujemy najważniejsze pytania i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez klientów. Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj się z nami!

 

Jak można sprawdzić naszą firmę?

Nazwa rejestrowa firmy to Extra Profit Marketing LTD.
Numer firmy: SC557095
Legalnie działająca firma zarejestrowana w Szkocji. Na każdą usługę wystawiamy fakturę.

Ile trwa przygotowanie do współpracy?

W zależności od zlecenia. Najczęściej jesteśmy gotowi rozpocząć działania już w ciągu kilku dni od daty ustalenia szczegółów.

Jakiej gwarancji udzielamy na nasze usługi?

Każda współpraca odbywa się w oparciu o jasne, czytelne warunki, które ustalamy z klientem przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań. Dzięki temu nie ma miejsca na błędy czy nieporozumienia. Wszystko jest dokładnie wyszczególnione w przygotowanym dokumencie, zawierającym zakres usług, termin realizacji oraz wyszczególnione działania, które w ramach danej współpracy zobowiązujemy się wykonać.

Jaki budżet jest konieczny, aby podjąć współpracę?

To bardzo indywidualna kwestia, ponieważ na cenę poszczególnych usług składa się bardzo wiele różnych czynników. Ze swojej strony zawsze staramy się dopasować najlepsze rozwiązania do możliwości finansowych danej firmy, a także budżetu reklamowego, jaki jest przewidziany na realizację poszczególnych projektów.

Dlaczego warto?

Według statystyk reklama w internecie przynosi najlepsze efekty ze wszystkich dostępnych form marketingu. Jednakże, aby skutecznie osiągać zamierzone rezultaty, potrzeba dużej wiedzy i doświadczenia. Warto zatem skorzystać z profesjonalnej usługi, która pozwoli zmaksymalizować możliwe do osiągnięcia efekty i poprowadzić krok po kroku przez ścieżkę rozwoju firmy w sieci.

Jakiej usługi potrzebuje Twoja firma?

To pytanie zadaje sobie większość naszych klientów. Wszystkie polskie firmy w UK chcą poprawić swój marketing, pokazać się w internecie z jak najlepszej strony i zwiększyć sprzedaż, ale mało która firma wie, od czego zacząć.

Nic dziwnego, ponieważ aby zdecydować co będzie najlepsze dla danej działalności, wymagane jest duże doświadczenie i wiedza w zakresie marketingu internetowego. Bardzo chętnie dzielę się moją wiedzą i udzielam informacji, odpowiadając na wszystkie pytania i szczerze doradzamy w każdej kwestii. Jeżeli chcesz znaleźć właściwe rozwiązanie dla swojej firmy w UK, zapraszam do kontaktu.

Na jaki okres podpisywana jest umowa?

Umowy z naszymi klientami podpisujemy jedynie w przypadku skorzystania z promocji. Większość polega na modelu miesięcznej współpracy na zasadach partnerskich. Co miesiąc wysyłamy fakturę wraz z podsumowaniem przeprowadzonych działań. W każdym momencie klient może zrezygnować z usług.

Dlaczego warto wybrać akurat naszą agencję marketingową?

Przede wszystkim każda firma, z którą zdecydujemy się podjąć współpracę, może liczyć na 100% zaangażowania w każdy projekt! Posiadając szeroki zakres usług marketingu internetowego, projektowania stron internetowych, pozycjonowania (SEO) oraz prowadzenie mediów społecznościowych nasi klienci nie muszą już współpracować z kilkoma firmami naraz. Ponadto połączone ze sobą działania prowadzone przez jedną firmę finalnie przynoszą dużo lepsze rezultaty.

 

Jak zacząć współpracę?

Sprawdź zakres usług i dowiedz się więcej na temat interesujących Cię rozwiązań lub po prostu skontaktuj się z nami, a my pomożemy dobrać najlepsze usługi w oparciu o Twoje cele i oczekiwania. Komunikacja to podstawa- zapraszam do kontaktu!

Czy usługa zawiera SEM?

SEM (search enginie marketing) to działania marketingowe, mające na celu promowanie danej firmy w wyszukiwarkach. Do SEM można zaliczyć zarówno płatne reklamy, jak i walkę o najwyższe pozycje w organicznych wynikach wyszukiwaniach Google. To najszersze pojęcie, zawierające w sobie zarówno optymalizację, jak i pozycjonowanie stron internetowych (SEO). Jedną z naszych głównych specjalności jest właśnie SEM. Czyli nie tylko zdobywanie linków dla danego serwisu czy tworzenie treści, ale także usługa z zakresu płatnych reklam w mediach społecznościowych i wyszukiwarkach (Google AdWords).

SEM to zatem najbardziej kompleksowe działania, dzięki którym możesz odnieść sukces w internecie! Współpracując z nami, otrzymasz możliwość korzystania z indywidualnych porad specjalisty SEM.

0