Poznaj opinie naszych klientów

Dowiedz się, dlaczego warto podjąć współpracę z agencją reklamową Extra Profit Marketing.

Oficjalna Opinia dla Karola - Windows4you

Wojciech Rydz

window4you.co.uk, Stoke-on-Trent, Anglia

Karol zostal mi polecony przez jednego z najbardziej cenionych webdesigner-ow na rynku UK.

Od pierwszej rozmowy z Karolem dalo sie zauwazyc jego wielki profesjonalizm jak I indywidualne podejscie do klienta. Po przeprowadzeniu wywiadu ze mna na temat mojej firmy jak I sawianych celow Karol zabral sie odrazu do pracy. Po ok 4 dniach dostalem caly szczegolowy plan marketingowy na 6 miesiecy z wyszczegolnionymi targetami na poszczegolne miesiace.

Po zakonczonym kazdym miesiacu pracy moja firma Windows4you otrzymywala raport z podjetych dzialan marketingowych.
Wspolpraca od pierwszych dni zaczela przynosic nam nowe zapytania oraz potencjalnych klientow.

Z perspektywy czasu I proby podejmowania roznych form reklamy I marketingu dla mojej firmy moge powiedziec, ze wspolpraca z Karolem byla najbardziej efektywna forma reklamy.

Z pelna odpowiedzialnoiscia polecam firme Extra Profit Marketing Ltd
Verified Google Feedback

Oficjalna Opinia dla Karola - Lothian Paving

Maciej Kowalski

lothianpaving.co.uk, Edinburgh, Szkocja

Moj znajomy polecil mi Karola jako specjaliste od marketingu a w szczegolnosci reklamy na facebooku.

Na pierwszym spotkaniu uzgodnilismy szczegoly wspolpracy i od razu Karol zabral sie do pracy. Nie trzeba bylo dlugo czekac na efekty oraz pierwszych potencjalnych klientow zainteresowanych pavingiem i landscapingiem.

Moja strona na facebooku juz po kilku tygodniach miala zainteresowanie ponad tysiaca osob. Wszystko dzialo sie z minimalnym zaangazowaniem z mojej strony, wystarczylo podzielic sie z Karolem zestawem zdjec oraz filmikow a on juz dobrze wiedzial jak je wykorzystac aby wygenerowac jak najwieksze zainteresowanie osob szukajacych tego typu serwisu.

Oprocz profesjonalizmu u Karola doceniam rowniez bardzo dobra komunikacje, dostepnosc, punktualnosc oraz zaangazowanie w projekt. Inwestycje w facebooka uwazam za bardzo udana i ciesze sie ze zlecilem ja profesjonaliscie.

Chwilowo musimy zawiesic reklame ze wzgledu na ilosc zlecen ktore mamy do wykonania i skupic sie na powiekszeniu dzialalnosci o kilka dodatkowych osob ale z pewnoscia wkrotce wrocimy do dalszej wspolpracy. Jak najbardziej polecam:)
Verified Google Feedback

Oficjalna Opinia dla Karola - FunPark

Piotr Matusiak

pdrendering.co.uk, Coventry, Anglia

Agencja marketingowa Extra Profit Marketing, została nam polecona przez znajomą firmę budowlaną w Stoke jako ekspertów od reklamy w Google oraz social media w kwietniu 2022.

Nasza firma specjalizuje się w ociepleniach budynków w Anglii. Posiadamy siedzibę w Londynie i Coventry. Po pierwszym miesiącu korzystania z usług w/w agencji marketingowej mogliśmy zauważyć znaczny wzrost zainteresowań ze strony nowych klientów pytających o wyceny. Wizerunek naszej firmy stal się jeszcze bardziej profesjonalny i widoczny w Internecie.

Karol wraz ze swoim zespołem zajmuje się reklamowaniem naszej firmy w social media poprzez tworzenie reklam na Facebooku oraz Instagramie, a także obsługuje kampanię Google Ads. Dzięki temu regularnie pozyskuje dla nas nowych klientów.

Jesteśmy bardzo zadowoleni w naszej trwającej już prawie rok współpracy. Cenimy sobie procesjonalną obsługę, komunikację i efekty jakie zostały osiągnięte.

Co miesiąc otrzymujemy podsumowanie wszystkich działań i zawsze możemy liczyć na pomoc i wskazówki.
Verified Trustpilot Feedback

Oficjalna Opinia dla Extra Profit Marketing -BPS Construction

Barbara Sienska

bpsconstruction.co.uk, Londyn, Anglia

Pragnę wyrazić wysokie uznanie i satysfakcję ze współpracy z firmą Extra Profit Marketing Pana Karola Kacprowicza.

Zlecone prace zawsze były wykonane w wyznaczonym terminie i w pełnym zakresie a ich efekty doskonale służą naszej firmie.

Szczególnie cenimy sobie terminowość oraz fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji projektów. Widoczne jest indywidualne podejście do zlecenia. Wysoka elastyczność w podejściu Pana Karola do klienta pozwoliła nam na wypracowanie komfortowych zasad współpracy. Zawsze możemy liczyć na natychmiastową pomoc oraz doradztwo.

W związku z powyższym pozostaje z Extra Profit Marketing w stałych kontaktach i zlecam im nowe projekty promujące nasza firmę.

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Extra Profit Marketing, jako solidną, rzetelną i w pełni kompetentną firmę.
Verified Facebook Feedback

Oficjalna Opinia dla Karola - CJC Furniture

Dawid Załęcki

cjcfurniture.co.uk, Birmingham, Anglia

Współpraca z firmą Extra Profit Marketing przebiega nie tylko w życzliwej i przyjaznej atmosferze, ale przede wszystkim realizowana jest w sposób profesjonalny i rzeczowy.

Pan Karol Kacprowicz jest bardzo kreatywny i pozytywnie nastawiony do współpracy. Świetne treści napisane przez Pana Karola prezentują to, co ważne dla klientów i jednocześnie podkreślają to, co wyróżnia nas na tle naszych konkurentów. Firmie EPM powierzyliśmy nie tylko obsługę reklamy, ale także opiekowanie się naszymi mediami społecznościowymi. W jednym i drugim firma Pana Karola sprawdza się pod każdym względem i jesteśmy bardzo zadowoleni z usług jakie oferuje firma EPM.

Profesjonalizm na każdym etapie pracy, 100% zaangażowania i serdeczności. Wszystko, żeby współpraca była satysfakcjonująca, a działania przynosiły zyski.

Oficjalna Opinia dla Karola - Yerba Project

Marzena Wydra

The Yerba Project, Southampton, Anglia

Współpracę z firmą Extra Profit Marketing rozpoczęliśmy w 2020 roku. Gtównym celem naszych wspólnych działań byto zwiększenie konwersji oraz ruchu w witrynie nowo powstałego sklepu internetowego. Wybór ustug Karola przypieczętowały liczne pozytywne komentarze zamieszczone na jego profilu.

Przez kolejne miesiące Naszej kooperacji Karol dał się poznać jako pełen entuzjazmu oraz generator świetnych pomysłów specjalista ds. marketingu. Jego profesjonalizm oraz zaawansowana wiedza i doświadczenie pozwoliło nam osiągnąć cele założone na początku Naszej wspólnej drogi.

Jesteśmy wdzięczni Karolowi za pracę, którą włożyt w rozwój naszego biznesu, pozyskiwanie nowych klientów oraz sprawne budowanie spójnego i profesjonalnego wizerunku Naszej działalności.

Oficjalna Opinia dla Karola - FunPark

Tomasz Nowak

FunPark, Wrocław, Polska

Owocną współpracę z firmą Extra Profit Marketing Pana Karola Kacprowicza nawiązaliśmy 01.05.2018r., na miesiąc przed startem naszego nowego przedsięwzięcia – placu zabaw dla dzieci – i kontynuowaliśmy ją nieprzerwanie aż do zakończenia działalności wraz z końcem sezonu 30.09.2018.

Pan Karol Kacprowicz stworzył dla nas kompletną kampanię marketingu w internecie, co jest dziś zdecydowanie najefektywniejszą formą komunikacji i pozyskiwania klienta. W ciągu zaledwie kilkunastu dni powstała profesjonalna, nowoczesna strona internetowa (warto dodać że Pan Karol wspaniale zajął się także montażem filmów reklamowych i edycją zdjęć). Pojawiły się konta w serwisach społecznościowych oraz w Google Business, a nasza firma zaczęła pojawiać się coraz wyżej w wynikach wyszukiwarki.

Pomimo ograniczonego budżetu, innowacyjne podejście i pełne zaangażowanie Pana Karola pozwoliły w bardzo szybkim tempie pozyskiwać kolejnych klientów – w ciągu zaledwie 9 tygodni liczba obserwujących na fb przekroczyła 1500, a obroty Funparku się podwoiły.

Przez cały okres współpracy Pan Karol „opiekował się” nami nie tylko od strony technicznej, ale także wspierał doświadczeniem przy organizacji konkursów i eventów które zwiększały naszą popularność i przyciągały kolejnych gości. Pan Karol bez zwłoki reagował na każde nasze sugestie i natychmiast wprowadzał wymagane zmiany na stronie oraz profilu. Był dla nas zawsze dyspozycyjny, a my mieliśmy poczucie, że reklama naszej firmy jest po prostu w „dobrych rękach”.

Zdecydowanie polecam firmę Extra Profit Marketing i Pana Karola Kacprowicza – oprócz tak cennego w tej branży doświadczenia i kreatywności, zapewnia pełne zaangażowanie w projekt i doskonałą komunikację na każdym etapie współpracy.

Oficjalna Opinia dla Karola - Magic Broom

Joanna Soltysiak

magicbroombristol.co.uk, Bristol, Anglia

Współpracę z Extra Profit Marketing rozpoczęliśmy w Lipcu 2020r.
Konsultacja z Karolem przebiegła w sposób sprawny i zorganizowany. Zadawał konkretne pytania odnośnie naszych celów, oczekiwań oraz budżetu. Pomimo ograniczonych funduszy udało mu się stworzyć spersonalizowany plan marketingowy.

Nasza firmę prowadzimy od ponad 4 lat i już od dłuższego czasu zdawaliśmy sobie sprawę, że potrzebujemy zaufanej osoby która zadba o kwestie marketingu w sieci. Kilkakrotnie zabieraliśmy się za te kwestie sami, lecz niestety nie było to ani terminowe, ani nie przynosiło większych efektów. Ponad to zależało nam na tym, aby dotrzeć do większej ilości klientów komercyjnych i biznesowych.

Już od 1-wszego miesiąca widzieliśmy znaczną różnice w ilości zapytań odnośnie naszych usług oraz umawianych spotkań. Na dodatek udało się podpisać kilka nowych kontraktów ! Karol wykazuje się dużą twórczością i zaangażowaniem w wykonywane projekty.

Nasza współpraca przebiega bardzo sprawnie, na bieżąco jesteśmy informowani jakie kroki są podejmowane, a komunikacja jest na najwyższym poziomie.

W końcu nie musimy przejmować się tworzeniem reklam i postów w mediach społecznościowych. Uzyskaliśmy dzięki temu więcej wolnego czasu, który możemy przeznaczyć na inne ważne kwestie w firmie.

Po za zwiększonym zainteresowaniem udało nam się również otrzymać sporo nowych opinii i polubień, których uzyskanie wcześniej było dosyć problematyczne.

Uważamy, ze dzień w którym zdecydowaliśmy się na kontakt z Karolem był jedną z bardziej odpowiednich decyzji biznesowych jakie mogliśmy podjąć! Oczywiście nastawiamy się na dłuższa współprace i kolejne udane realizacje przedsięwzięć.

Serdecznie polecamy usługi firmy EPM, zadbaj o swoją firmę zapewniając jej marketing na najwyższym poziomie.
Verified Google Feedback

Oficjalna Opinia dla Karola - White Sushi

Sebastian Szpilski

White Sushi, Edinburgh, Szkocja

Karol bardzo pomógł naszej firmie, został nam polecony przez znajomego i była to dobra decyzja. Mieliśmy przyjemność współpracować z nim kilka miesięcy a efekty były widoczne bardzo szybko. Interesuje się firmą i był z nami w ciągłym kontakcie.

Miło było słyszeć od naszych klientów, że mamy fajną reklamę i dużo zdjęć które przyciągają uwagę. Dzięki temu mogliśmy dotrzeć do większej liczby osób którzy nas zobaczyli. Przejął również obowiązek odpisywania wiadomości, wszystko oczywiście najpierw konsultował z nami.

Promocje, specjalne oferty, konkursy -wszystkim zajmował się Karol za co jesteśmy mu wdzięczni. Polecam współprace z firmą Extra Profit Marketing
Verified Google Feedback

Agnes & Kris

pearlyhome.com, Leeds, Anglia

“Wspolprace z firma Karola – Extra Profit Marketing zaczelismy wraz z poczatkiem kwietnia 2023 roku. Od jakiegos czasu poszukiwalismy osoby, ktora moglaby fachowo zajac sie marketingiem naszej firmy, zadbac o reklame w mediach spolecznosciowych, dlatego zecydowalismy sie podjac kroki wroku celu rozpoczecia wspolpracy z Extra Profit Marketing.

Karol byl bardzo rzeczowy, wszystko dokladnie wyjasnil i stale jest z Nami w kontakcie. Po przeprowadzonych rozmowach ustalilismy cele oraz plan dzialania. Firma Karola zajmuje sie pozycjonowaniem Nas w Google, poprawa wizerunku firmy w Social Media oraz wszelkimi reklamami – na Facebooku oraz Instagramie, dzieki czemu regularnie pozyskujemy nowych klientow.

Ponadto otrzymalismy pomoc w zaprojektowaniu nowej strony firmowej oraz zaczelismy zdobywac opinie naszych klientow, ktore takze maja pozytywny wplyw na Nasza firme. Profesjonalne, indywidualne podejscie. Serdecznie polecam!”
Verified Google Feedback

Sebastian & Sebastian

ewispecialist.co.uk, Londyn, Anglia

Our cooperation with Extra Profit Marketing began in May of this year, and we decided to work with this company on the recommendation of a good friend of ours in the same industry.

Our goal was to expand our reach and better promote our company and the services we offer to clients.

After our initial conversation with Mr. Karol and the clarification of our priorities,
we quickly realized that choosing this company was the right decision. Mr. Karol prepared offers for us and explained the details of the process, allowing us to clearly define our objectives.

Mr. Karol approaches every question and task meticulously. He is always ready to assist and strives to find the best solutions, ensuring our satisfaction with both the decisions made and the results of his team’s work. The services they provided for us included Google Ads and social media.

Mr. Karol and his team made several significant changes for our company, starting from a new website to new email addresses, as well as cosmetic improvements on social media and other platforms. Currently, our cooperation with Mr. Karol is at a highly satisfactory level, and we are very pleased with the quality of their services and their customer-oriented approach.

We can wholeheartedly recommend Mr. Karol and Extra Profit Marketing to anyone in search of professional marketing and promotional services.
Verified Google Feedback

reklama firmy budowlanej w internecie w UK - agencja reklamowa w uk

Monika Milcarz-Clark

finnvillage.co.uk, Glasgow, Szkocja

As someone with over ten years of experience in the commerce trade, I’ve had the opportunity to collaborate with various web design companies.

However, none have been as professional and competent as Extra Profit Marketing. Their expertise and attention to detail have genuinely exceeded my expectations. Karol built our website, www.finnvillage.co.uk, from scratch, with Sandra ensuring that all the details were perfect.

What impressed me the most was that they completed the website within the agreed timeframe while maintaining perfect communication. Extra Profit Marketing displayed 100% professionalism, offering great ideas that helped us stand out.

I have no hesitation in recommending their services to anyone needing web design. Thank you very much for your amazing work!

Verified Google Feedback

strony internetowe dla firm w Anglii i Szkocji

Alicja Blada Edgeley

abecounselling.co.uk, Crewe, Anglia

Thank you to SEO Extra Profit Marketing for creating my counselling website. Karol has been with me every step of the way and explained clearly what will make a great looking website for my potential clients.

I am very happy with the outcome and everyone says that my website looks very professional.

I would recommend Karol and his team to anyone who is thinking about having a new website.
Verified Google Feedback

Strona Internetowa i Reklama dla Salonu Kosmetycznego w UK

Alicja Marciniak

alishabeauty.co.uk, Crewe, Anglia

Bardzo polecam uslugi Pana Karola. Szybkie i pelna profesjonalizmu dzialanie zaskutkowalo stworzeniem nowej pięknej strony internetowej dla mojej firmy.
Verified Google Feedback

Strona Internetowa i Reklama dla Salonu Kosmetycznego w UK

Anna Kiwior

eterness.co.uk, Brighton, Anglia

Zdecydowanie polecam wspolprace z firma Extra Profit Marketing. Najwyzszy profesjonalizm i rzetelnosc w wykonaniu zleconych projektow.

Pelne zaangazowanie w projekt klienta a takze szybkie wprowadzanie dodatkowych zmian, jezeli takie zaistnieja. Kontakt z firma jest rewelacyjny, zwlaszcza z Panem Karolem.
Verified Google Feedback

reklama restauracji w UK - agencja reklamowa w uk

Maciej Czachor

bubbaq.co.uk, Edinburgh, Szkocja

Karol zapewnił fantastyczną obsługę od samego początku. Jesteśmy komplementowani za pracę i wygląd naszych mediów społecznościowych.

Na początku nie mogliśmy uwierzyć w rezultaty jakie dla nas generuje, ponieważ nie wiedzieliśmy że to możliwe dotrzeć i zachęcić tak wiele osób z okolicy do odwiedzenia naszej restauracji w Edinburgh. Brawo!

reklama firmy budowlanej w internecie w UK - agencja reklamowa w uk

Cihad Cakan

zazascoffeehouse.com, Edinburgh, Szkocja

I have worked with Extra Profit Marketing recently, and they helped us with our website and social media campaign.

They are experts in Social Media Marketing and their team of creative people, delivered on their promise. I wish them all the best and success.

What’s more if you work with Professionals then you will become professional!
He does best what’s for business.
Verified Facebook Feedback

reklama restauracji w UK - agencja reklamowa w uk

Anna Kowal

Endermika, Manchester, Anglia

Thank you Extra Profit Marketing for the great cooperation, which was visible after only 1 week of cooperation. I recommend this company for professionalism and action.

Karol explained to me everything that needs to be done to improve the quality of my website and thus increase the sales of my services.
Verified Google Feedback

strony internetowe dla firm w Anglii i Szkocji

Mateusz Szablan

Demolition Consultancy, Londyn, Anglia

Współpraca z Karolem i Sandra przeszła moje oczekiwania. Pełen profesjonalizm, merytoryka i terminowość. Ale najlepsze jest to co dają od siebie – dzielą się wiedzą i doświadczeniem dzięki czemu rozumiemy na czym to wszystko polega dzięki czemu nam jest łatwiej podjąć prawidłowe decyzje. Tak powinna wyglądać każda współpraca: szybko, sprawnie, profesjonalnie, bezproblemowo, indywidualne podejście do klienta, z utrzymaniem stałego kontaktu. Super! Szczerze polecam współpracę w zakresie marketingu i tworzenia firmowej strony internetowej.
Verified Google Feedback

firma budowlana reklama w internecie

Daniel Cieslak

Architectural Design Services, Londyn, Anglia

Dziękujemy za piękną stronę. Serdecznie polecam.
Verified Google Feedback

reklama firmy budowlanej w internecie w UK - agencja reklamowa w uk

Klaudia Sopata

atapos.co.uk, Slough, Anglia

I am very pleased to be working with Extra Profit Marketing. It is very professional, they value their customer’s needs and they listen to what you want and they put in the effort to make sure everything what you want is done.

They do what they promise and they keep to their promises which makes them very trustworthy and reliable. They are also kind and willing to help you achieve your own best in your business.

Amazing, professional service! Thank you
Verified Google Feedback

strony internetowe dla firm w Anglii i Szkocji

Marcin Siankowski

yorkshirelab.co.uk, Hull, Anglia

We’ve started cooperation 3 months ago. Extra profit marketing helps with marketing at my company Yorkshire Lab.

In addition to standard marketing services, they created a very nice website for me, helped clean up after previous incompetent marketing companies, set up analytical tools and and create my company’s image on the web.

I am very satisfied with their services, I can always count on them, I have never heard from them that my marketing budget does not apply to anything. We have constant contact. I highly recommend them.
Verified Trustpilot Feedback

strony internetowe dla firm w Anglii i Szkocji

Quentin Newton

quencode.io, Londyn, Anglia

Extra Profit Marketing is absolutely amazing! Their marketing strategies are truly exceptional, generating multiple leads for me and consistently sparking interest in my services.

Throughout the entire process, I had the pleasure of working with Karol. He was highly professional, asking plenty of questions to understand how my business works and how to approach potential customers with targeted ads. Thanks to his understanding, he was able to create a powerful ad campaign for multiple social media platforms that I use. I’m incredibly impressed with their approach.

Thanks to Extra Profit Marketing’s services, I’ve not only seen a significant increase in interest and website visits but also signed three contracts within a month. I will definitely continue to work with them as their approach is uniquely individual and tailored to my business needs.
Verified Google Feedback

firma budowlana reklama w internecie

Mariusz Zajac

ehmglasgow.co.uk, Glasgow, Szkocja

Extra Profit Marketing’s service was exceptional. Their commitment to our project was profound, managing Google Ads and website optimisation with unmatched professionalism.

We noticed the results just a month into our collaboration. Sandra was always at hand, offering detailed answers to our questions.

We could not recommend them more highly for their outstanding service! We will definitely be using their services in the future.
Verified Google Feedback

strony internetowe dla firm w Anglii i Szkocji

Thomas

happy-baby.co.uk, Milton Keynes, Anglia

I’ve been using them for my business and I must say, I’m quite chuffed with the results. The way you target the right audience and optimise the campaigns is absolutely brilliant. It’s made a real difference in driving traffic and boosting my sales. Thanks for making it so straightforward to navigate the world of online advertising!

Verified Trustpilot Feedback

reklama firmy budowlanej w internecie w UK - agencja reklamowa w uk

Wojciech Iwan

wilogistics.co.uk, Wolverhampton, Anglia

I recently had the pleasure of working with Extra Profit Marketing to revamp my company’s W I Logistics website, and I must say, the experience was nothing short of exceptional. From the outset, the team at Extra Profit Marketing was professional, attentive, and dedicated to delivering outstanding results.

Thanks to their expertise and innovative approach, our website has undergone a complete transformation, with a sleek and modern design, improved user experience, and enhanced functionality. The team went above and beyond to ensure that all of our needs were met, and we are thrilled with the end result.

I cannot recommend Extra Profit Marketing highly enough. Their commitment to excellence, attention to detail, and outstanding customer service truly sets them apart from the competition. If you’re looking to take your online presence to the next level, look no further than Extra Profit Marketing. Thank you for your hard work and dedication!

Verified Google Feedback

reklama firmy budowlanej w internecie w UK - agencja reklamowa w uk

Andrew Pecek​

woodartstairs.co.uk, Londyn, Anglia

Skontaktowałem sie z agencją marketingową w lutym 2024, aby wprowadzic moją firmę Wood & Art stairs na brytyjski rynek. Juz podczas pierwszego spotkania Karol odpowiedział na wszystkie moje pytania i doradził najskuteczniejsze opcje promocyjne. Nie wymagali odemnie długoterminowej umowy, co było dla mnie duzym plusem, więc zdecydowałem się na współprace. Agencja profesjonalnie zajęła się tworzeniem kampanii reklamowych, prowadzeniem mediów społecznościowych oraz poprawą mojego wizerunku online. Dzieki ich pracy otrzymujemy wiele zapytań ofertowych kazdego dnia. Jestem bardzo zadowolony i szczerze polecam współpracę z tą firmą.

Verified Google Feedback

strony internetowe dla firm w Anglii i Szkocji

Magdalena

LM CARE LIMITED, Londyn, Anglia

Cala współpraca z Karolem okazała się bardzo skuteczna , efektywna z pełnym profesjonalnym podejściem do klienta ! Bardzo dobra komunikacja.Polecam Karola! Dziękuję jeszcze raz za wspaniałą współpracę .

Verified Trustpilot Feedback

Agencja Reklamowa Gwarantująca Efekty

Dobre kampanie reklamowe szybko się spłacają.
Najpierw podwójnie, potrójnie, a potem poczwórnie.

 

W Extra Profit Marketing przewyższamy inne agencje przede wszystkim naszym unikalnym podejściem do klienta. Traktujemy każdą firmę indywidualnie, niezależnie od budżetu czy obecnej sytuacji marketingowej – szanując każdy zainwestowany grosz. Liczne pozytywne opinie są naszym dowodem wiarygodności.

Jednocześnie rozumiemy obawy nowych klientów względem nowoczesnych, nie do końca znanych jeszcze rozwiązań, dlatego wprowadziliśmy miesięczny system współpracy, który sprawia że nasi klienci mogą czuć się pewnie i bezpiecznie nawiązując z nami współpracę!

Zapewniamy pełne wsparcie w zakresie reklamy i marketingu w ramach każdej współpracy! Oprócz realizacji samych usług, nasi klienci mogą liczyć na pomoc w kwestii dodatkowych rad oraz pomysłów.

agencja reklamowa w uk

Pytania i odpowiedzi

Pytania są kluczem do wiedzy, a wiedza jest kluczem do sukcesu.

 

Przygotowaliśmy dla Ciebie zestaw najważniejszych pytań, które najczęściej są zadawane przez naszych klientów. Znajdują się tu wyczerpujące odpowiedzi, które mogą rozwiać wszelkie wątpliwości. Jeżeli jednak czegoś tu nie znajdziesz lub chcesz dowiedzieć się więcej – zapraszamy do kontaktu!

 

Jak można sprawdzić Waszą firmę?

Nazwa rejestrowa firmy to Extra Profit Marketing LTD.
Numer firmy: SC557095
Legalnie działająca firma zarejestrowana w Szkocji. Na każdą usługę wystawiamy fakturę.

Ile trwa przygotowanie do współpracy?

Przygotowanie do współpracy zależy od wielu czynników, w tym od zakresu zlecenia. Z reguły jesteśmy gotowi rozpocząć działania już w ciągu kilku dni od daty ustalenia szczegółów i otrzymania potwierdzenia płatności.

Dlaczego warto wybrać akurat Waszą agencję marketingową?

Wybierając naszą agencję, decydujesz się na pełne zaangażowanie, ekspertyzę i osobiste podejście. W Extra Profit Marketing jesteśmy prawdziwymi entuzjastami tego, co robimy, i zawsze dajemy z siebie 100% w każdym projekcie.

Co nas wyróżnia? Jesteśmy kompleksową agencją marketingową. Oferujemy szeroki zakres usług – od marketingu internetowego, przez projektowanie stron internetowych, pozycjonowanie (SEO), branding, copywriting, aż po zarządzanie mediami społecznościowymi. Nasza siła leży w tym, że nie musisz szukać różnych usług u wielu różnych firm. Wszystko, co potrzebujesz, znajdziesz u nas.

Dodatkowo, dzięki temu, że wszystkie te działania są skoordynowane i realizowane przez jedną firmę, efekty naszej pracy są znacznie większe. Wszystko, co robimy, jest częścią wspólnego planu, skierowanego na osiągnięcie Twoich celów biznesowych.

Naszym celem jest twoje zadowolenie i sukces. Wybierając nas, wybierasz partnera, który jest tak zaangażowany w rozwój Twojego biznesu, jak Ty sam.

Jaki budżet jest konieczny, aby podjąć współpracę?

To bardzo indywidualna kwestia, ponieważ na cenę poszczególnych usług składa się bardzo wiele różnych czynników. Ze swojej strony zawsze staramy się dopasować najlepsze rozwiązania do możliwości finansowych danej firmy, a także budżetu reklamowego, jaki jest przewidziany na realizację poszczególnych projektów.

Czy możecie pomóc mi w poprawie brandingu mojej firmy?

Absolutnie! Nasz zespół składa się z doświadczonych strategów i projektantów, którzy pomogą Ci w budowie silnej i rozpoznawalnej marki.

Nasza usługa nie ogranicza się tylko do projektowania logo – tworzymy pełne strategie brandingowe, które obejmują określanie Twojego głównego przekazu, tonu komunikacji, wizualnej tożsamości i wiele innych aspektów, które są niezbędne do wykreowania skutecznej i spójnej marki.

Wszystko to zawsze jest dostosowane do specyfiki Twojej firmy i jej odbiorców. Pamiętaj, że silna marka to klucz do sukcesu Twojej firmy – i my jesteśmy tu, aby Ci w tym pomóc!

Czy pomagacie firmom z różnych branż?

Absolutnie, nasza agencja współpracuje z firmami z najrozmaitszych branż. Mamy doświadczenie w tworzeniu skutecznych strategii marketingowych dla różnorodnych sektorów – od firm budowlanych, przez sklepy meblowe, aż po gastronomie. Bez względu na to, czym się zajmujesz, jesteśmy w stanie dostosować nasze usługi do Twoich unikalnych potrzeb.

Rozumiejąc specyfikę różnych sektorów, jesteśmy w stanie dostarczyć Ci najbardziej efektywne rozwiązania dopasowane do Twojej działalności. Naszym celem jest zrozumienie Twojego biznesu i rynku, na którym działasz, aby móc stworzyć strategię marketingową, która przyniesie Ci realne korzyści. Dzięki temu możemy pomóc Ci osiągnąć Twoje cele, niezależnie od branży, w której działasz.

Czy pomagacie w tworzeniu stron internetowych?

Oczywiście! Jesteśmy specjalistami w zakresie tworzenia stron internetowych. Nasz proces obejmuje wszystko, od strategii i projektowania, przez rozwój techniczny, aż po wdrożenie i utrzymanie. Nasz zespół projektantów i deweloperów pracuje wspólnie, aby stworzyć strony, które są nie tylko estetycznie przyjemne, ale także funkcjonalne, intuicyjne i zoptymalizowane pod kątem SEO.

Rozumiemy, jak ważna jest atrakcyjna i efektywna strona internetowa dla sukcesu biznesowego, dlatego jesteśmy zaangażowani w dostarczanie stron, które przyciągają uwagę, angażują użytkowników i przekształcają ich w lojalnych klientów.

Twoja strona to nie tylko wizytówka Twojej firmy w sieci, ale także potężne narzędzie do generowania przychodów, i my jesteśmy tu, aby pomóc Ci w pełni wykorzystać ten potencjał.

Czy usługa zawiera SEM?

SEM, czyli Search Engine Marketing, to kompleksowy zestaw działań marketingowych skierowanych na promowanie Twojej firmy w wynikach wyszukiwania. W ramach SEM wykonujemy zarówno płatne kampanie reklamowe, jak i pracujemy nad poprawą pozycji Twojej strony w naturalnych, organicznych wynikach wyszukiwania.

SEM jest jednym z naszych głównych obszarów specjalizacji. Nasze działania nie ograniczają się jedynie do optymalizacji strony i budowy linków. Oferujemy również wszechstronne usługi z zakresu płatnych reklam w mediach społecznościowych i wyszukiwarkach, w tym Google AdWords.

Działania SEM to strategiczne podejście, które umożliwi Ci osiągnięcie sukcesu w internecie. Nasza współpraca gwarantuje dostęp do indywidualnego wsparcia ze strony doświadczonego specjalisty SEM, który dopasuje strategię do Twoich specyficznych potrzeb i celów.

Wspólnie z nami, Twoja firma zyska lepszą widoczność, większy ruch na stronie i, co najważniejsze, więcej potencjalnych klientów.

Dlaczego warto?

Przede wszystkim dlatego, że żyjemy w dobie cyfrowej, gdzie reklama w internecie to nie tylko jedna z najbardziej efektywnych, ale też najbardziej skutecznych form promocji. Wykorzystanie potencjału internetu pozwala na docieranie do znacznie szerszej grupy odbiorców niż kiedykolwiek wcześniej.

Jednak skuteczne wykorzystanie możliwości, jakie oferuje marketing cyfrowy, wymaga dużej wiedzy, doświadczenia oraz zrozumienia specyfiki rynku. Dlatego też decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz dostęp do zespołu ekspertów z bogatym doświadczeniem, którzy wykorzystają swoją wiedzę i umiejętności, aby pomóc Twojemu biznesowi rozkwitnąć.

Ponadto, oferujemy indywidualne podejście do każdego klienta, dopasowując strategie i działania do Twoich konkretnych potrzeb i oczekiwań. Nasz cel to nie tylko pomóc Ci osiągnąć zamierzone rezultaty, ale też przekroczyć Twoje oczekiwania i pomóc Ci zrealizować Twoją wizję sukcesu.

Jakiej gwarancji udzielacie na Wasze usługi?

Nasza agencja gwarantuje transparentność i profesjonalizm na każdym etapie współpracy. Każdy projekt rozpoczynamy od jasnej i rzetelnej umowy, która precyzyjnie definiuje zakres usług, termin realizacji oraz szczegółowe działania, które zamierzamy podjąć.

Ta umowa służy jako gwarancja naszego zaangażowania i jakości pracy, którą dla Ciebie wykonamy. Zapewniamy, że wszystko jest dokładnie wyszczególnione i jasno zrozumiane, aby uniknąć jakichkolwiek nieporozumień.

Jesteśmy tu, aby pomóc Ci osiągnąć Twoje cele biznesowe i zapewniamy, że podejmiemy wszelkie możliwe działania, aby to osiągnąć.

Jakiej usługi marketingowej potrzebuje moja firma w UK?

Właściwy wybór usług marketingowych zależy od wielu czynników, takich jak specyfika Twojej branży, charakterystyka Twojej firmy, cele biznesowe, a nawet budżet. Każda firma jest unikalna i co działa dla jednej, niekoniecznie musi przynieść takie same rezultaty dla innej.

Dlatego naszym pierwszym krokiem jest zrozumienie Twojego biznesu, Twoich celów i oczekiwań. Nasz zespół specjalistów przeprowadza dogłębną analizę, aby określić, które z naszych usług marketingowych będą najbardziej efektywne dla Twojej firmy.

Pomagamy polskim firmom w UK poprawić ich widoczność online, tworząc skrojone na miarę strategie marketingowe, które pomogą zwiększyć ich sprzedaż i zyskać większą rozpoznawalność marki. Jednak ważne jest dla nas, aby nie tylko dostarczać usługi, ale także edukować naszych klientów, tak aby mogli lepiej zrozumieć, jakie działania przynoszą im największą korzyść.

Podkreślamy, że nie ma jednego uniwersalnego rozwiązania dla wszystkich. Właśnie dlatego nasi eksperci zawsze są gotowi, aby szczegółowo omówić Twoje potrzeby i pomóc Ci zdecydować, które z naszych usług będą najbardziej korzystne dla Twojego biznesu.

Na jaki okres podpisywana jest umowa?

Współpraca z nami opiera się na modelu miesięcznym, który daje naszym klientom elastyczność i swobodę. Rozumiejąc dynamikę biznesu, nie zmuszamy do długoterminowych zobowiązań. Każdego miesiąca dostarczamy naszym klientom szczegółowe podsumowanie przeprowadzonych działań wraz z fakturą.

Chociaż zalecamy utrzymanie stałej współpracy przez co najmniej kilka miesięcy, aby móc zaobserwować pełne rezultaty naszych działań, to zawsze szanujemy decyzję naszych klientów.

Jeśli z jakiegokolwiek powodu zdecydujesz się zakończyć współpracę, możesz to zrobić w dowolnym momencie. Przykładamy dużą wagę do zadowolenia naszych klientów i dla nas najważniejsze jest, aby nasze usługi były w pełni dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Jak długo zajmuje zobaczenie efektów kampanii marketingowej?

Czas, w którym zobaczysz efekty kampanii marketingowej, jest bardzo indywidualny i zależy od wielu czynników. Wśród nich są takie, jak: cel kampanii, branża, w której działasz, obecna pozycja Twojej firmy na rynku, konkurencja, a także specyfika wybranych działań marketingowych.

Generalnie, niektóre strategie, takie jak reklama płatna (PPC), mogą przynosić natychmiastowe rezultaty, natomiast działania z zakresu pozycjonowania SEO czy budowania świadomości marki zazwyczaj wymagają więcej czasu, by zaczęły przynosić oczekiwane efekty.

Ważne jest, aby pamiętać, że skuteczny marketing nie jest sprintem, ale raczej długodystansowym biegiem. Cierpliwość i konsekwencja w działaniu są tutaj kluczowe. Nasza agencja zawsze stara się pracować transparentnie i informować klientów o realistycznym czasie oczekiwania na rezultaty. Zawsze jesteśmy dostępni, aby omówić postępy i dostosować strategię, gdy zajdzie taka potrzeba.

Jak zacząć współpracę?

Zacząć współpracę z nami to bułka z masłem! Możesz rozpocząć od zaznajomienia się z ofertą na naszej stronie internetowej, gdzie szczegółowo opisaliśmy nasze usługi i rozwiązania, które oferujemy. Jeśli jesteś zainteresowany konkretną usługą lub potrzebujesz pomocy w doborze najlepszych rozwiązań dla Twojego biznesu, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami.

Zawsze jesteśmy gotowi do rozmowy, słuchamy Twoich potrzeb, celów i oczekiwań, aby najlepiej dostosować nasze usługi do Twojego biznesu. Wierzymy, że otwarta i szczera komunikacja jest kluczem do skutecznej i satysfakcjonującej współpracy.

Jakie są koszty współpracy z Waszą agencją?

Koszty współpracy z naszą agencją są zawsze indywidualnie dopasowywane do konkretnych potrzeb i wymagań naszych klientów. Rozumiemy, że każda firma jest inna i potrzebuje specyficznych rozwiązań, dlatego staramy się dostarczać usługi, które są skrojone na miarę Twojego biznesu.

Nie mamy stałego cennika, ponieważ każda usługa i projekt, który realizujemy, jest inny i wymaga odmiennego podejścia. Wszystko zależy od zakresu usług, czasu i zasobów, które musimy poświęcić na realizację Twojego projektu.

Dlatego zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami, abyśmy mogli dokładnie zrozumieć Twoje potrzeby i przygotować dla Ciebie spersonalizowaną ofertę. Przekonaj się, jak możemy pomóc w rozwoju Twojego biznesu!

Czy mogę zobaczyć przykłady waszej wcześniejszej pracy?

Oczywiście! Z dumą prezentujemy nasze wcześniejsze projekty i osiągnięcia. Przykładowe realizacje możesz znaleźć w zakładce „Realizacje” na naszej stronie internetowej. Są tam przedstawione różne przypadki – od strategii marketingowych, przez projektowanie stron internetowych, po kampanie w mediach społecznościowych.

Każdy z projektów jest dowodem na nasze doświadczenie i umiejętności, ale pamiętaj, że Twoja firma jest unikalna – i tak też będziemy podchodzić do realizacji Twojego zlecenia, tworząc spersonalizowane, dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązania.

Dobre strategie marketingowe tworzą dobre firmy

Pozwól nam wydobyć potencjał z Twojego biznesu

Pomagamy firmom w Anglii i Szkocji zwiększać zyski dzięki mądrym rozwiązaniom marketingowym.