Darmowa Wycena

Pozycjonowanie Stron Internetowych UK

SEO Pozycjonowanie strony w Google — szybko zwiększymy widoczność Twojej firmy w internecie.

Dzięki usłudze pozycjonowania strony internetowej zbudujemy dla Ciebie wiarygodną markę w sieci oraz lepszą pozycję w wyszukiwarce Google.

Pozycjonowanie (SEO) to nic innego jak działania mające na celu umieszczenie Twojej strony internetowej jak najwyżej w wyszukiwaniach pod określone słowa kluczowe, których szukają Twoi klienci.

Kompleksowo zajmujemy się wszystkimi kwestiami tj. content marketing, copywriting, optymalizacja strony pod kątem technicznym, poprawa błędów, zapewnienie linków zwrotnych, które finalnie składają się na wysoką pozycję Twojej firmy w Google.

Dzięki usłudze pozycjonowania stron zbudujesz wiarygodną markę w sieci oraz lepszą pozycję w wyszukiwarkach, co zapewni Twojej firmie stabilny wzrost na rynku w UK.

10% zniżki na pozycjonowanie do końca kwietnia 2023 roku

Dla każdego nowego klienta oferujemy 10% zniżki na pierwszą fakturę za pozycjonowanie w Anglii i Szkocji. Wystarczy, że rozpoczniesz z nami współpracę do końca kwietnia 2023 roku.

Wolisz zniżkę na zawsze? Mamy 10% stałego rabatu na pozycjonowanie dla klientów, którzy decydują się na Google Ads i pozycjonowanie SEO w jednym czasie.

Pozycjonowanie Stron Internetowych UK

Dlaczego warto?

Kampanie Reklamowe Google Ads w uk 2022 dla firm Agencja Reklamowa, Marketing i Strony Internetowe dla Polskich firm w UK

Rozbuduwa Twojej strony internetowej o nowe wartościowe podstrony.

Więcej odwiedzin Twojej stony internetowej i wyższy współczynnik konwersji.

Kompletny audyt strony + określenie fraz kluczowych, pod którymi najlepiej się pozycjonować.

Zbudowanie profesjonalnego wizerunku Twojej firmy, a co za tym idzie jej renoma i prestiż.

Regularne publikowanie wysokiej jakości treści na blogu dostosowanych pod to, czego szukają Twoi klienci.

Pojawienie się na samej górze wyników Google. Właśnie tam szukają Cię Twoi klienci.

Stałe monitorowanie pozycji Twojej strony w wyszukiwarce oraz miesięczne raporty wszystkich działań i wyników.

Pomagamy firmom w trudnych czasach

Skorzystaj z darmowej wyceny

skontaktuj sie z nami agencja reklamowa strony internetowe w anglii i szkocji 2022 Agencja Reklamowa, Marketing i Strony Internetowe dla Polskich firm w UK
Pozycjonowanie Stron Internetowych UK

Zobacz jak poprawimy pozycję Twojej strony internetowej

Nasze działania SEO przy pozycjonowaniu strony w Google. Sprawdź ile kosztuje pozycjonowanie stron internetowych w UK.

1. Określenie potrzeb, pełna analiza oraz frazy kluczowe

Wspólnie przeanalizujemy potrzeby oraz cele Twojej firmy. Określimy słabe i mocne strony biznesu, dostępne możliwości oraz zaproponujemy najlepsze rozwiązania.

Następnie zbierzemy wszystkie dane, które pozwolą nam wdrożyć skuteczne działania oraz dogłębnie zbadamy stan techniczny Twojej strony internetowej.

Sprawdzimy wcześniejsze działania i przeanalizujemy ich skuteczność. Dokładnie zbadamy konkurencję i zaplanujemy dalsze działania.

Wybierzemy frazy kluczowe, które wpisują Twoi klienci i odpowiednio wprowadzimy je do Twojej strony internetowej, dzięki czemu będziesz miał pewność, że odwiedzający są w ścisłym gronie Twoich klientów.

Na podstawie wszystkich danych, opracujemy dla Ciebie indywidualny plan działań, który przedstawimy Ci do akceptacji.

2. Optymalizacja strony SEO od strony technicznej

Drugim etapem jest wnikliwa optymalizacja firmowej strony internetowej. Aby Google postrzegał Twoją stronę jako wartościową i umieszczał ją, na wyższych pozycjach ma wpływ wiele czynników niewidocznych gołym okiem.

Dlatego też przeprowadzimy szereg optymalizacji, które zazwyczaj nie mają wpływu na wygląd i funkcjonowanie strony, ale pozwalają na skuteczne dopasowanie do algorytmów Google. Na początku jest to jednorazowy zabieg, dzięki któremu od razu poprawi się pozycja Twojej strony w wyszukiwarkach.

Kilka przykładów działań na tym etapie:

  • Skrócenie czasu ładowania strony.
  • Optymalizacja multimediów.
  • Optymalizacja tekstów i nasycenie ich słowami kluczowymi.
  • Optymalizacja wersji mobile i tablet.
  • Rozbudowa o nowe frazy kluczowe.

I wiele innych. Jednak maksymalnie wykorzystując czas i budżet, zawsze pierwszym krokiem jest skupienie się na lokalnym pozycjonowaniu.

To pozwoli Twojej stronie szybciej prześcignąć konkurencję i dostać się na szczyt wyników wyszukiwania.

3. Działania off-site, linkowanie oraz tworzenie treści - wymierne efekty widoczne już po miesiącu!

Po dobrze wykonanej pełnej analizie i przeprowadzeniu jednorazowej optymalizacji SEO przejdziemy do stałych miesięcznych działań polegających na pozycjonowaniu strony.

Dzięki zaawansowanym narzędziom śledzimy postępy i analizujemy, na której pozycji jest obecnie strona pod wybranymi hasłami kluczowymi.

Nasi doświadczeni copywriterzy przygotują najwyższej jakości treści, dzięki którym strona zaczyna pojawiać się coraz wyżej w wynikach wyszukiwań.

Zdobędziemy wartościowe linki prowadzące do Twojej strony internetowej, które zwiększą autorytet i zaufanie. Zgodnie z wytycznymi Google.

Systematycznie rozbudujemy Twoją stronę o nowe podstrony, posty i wartościowe treści, dzięki którym Twoja oferta trafia do osób faktycznie zainteresowanych daną branżą.

4. Raportowanie

Na bieżąco monitorujemy aktualne pozycje Twojej strony internetowej. Co miesiąc wysyłamy raporty miesięczne, w których opisane są wszystkie działania przez nas podjęte oraz uzyskane wyniki.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron internetowych w UK?

Ceny zaczynają się już od £300 za miesiąc pracy.

Czas, jaki potrzebny jest do uzyskania pierwszych efektów, może być widoczny już po miesiącu, jednak najbardziej imponujące efekty widać po 2 do 12 miesięcy.

Nie zapewnimy Twojej firmie X pozycji w Y czasie, ale gwarantujemy profesjonalne podejście oraz wytrwałe działania, ponieważ zależy nam na wynikach tak samo, jak Tobie.

Z naszego wieloletniego doświadczenia współpracy z setkami firm w Wielkiej Brytanii wynika, że pozycjonowanie w Anglii czy Szkocji wymaga innego podejścia i wiedzy niż promocja stron w Polsce.

Na rynku angielskim konkurencyjność jest wyższa i aby uzyskać szybko rezultaty musisz dobrze znać lokalny rynek i umiejętnie się na nim poruszać.

Pamiętaj, że jeśli nie ma Twojej strony internetowej w TOP 10 wyszukiwań, tracisz szansę na pozyskanie 99% ruchu organicznego!

Dlatego każda firma nawet ta dopiero zaczynająca może to osiągnąć, inwestując w skuteczną strategię pozycjonowania SEO.

Google Partner - Agencja Marketingowa w Anglii, Extra Profit Marketing

Na co zwrócić uwagę, wybierając agencję od pozycjonowania?

Zbuduj markę i zadbaj o pozytywne doświadczenie swoich klientów w UK.  Z naszą agencją to proste.

Jeśli uznasz, że Twoja firma potrzebuje pomocy w pozycjonowaniu strony internetowej, musisz wybrać odpowiednią agencję, która sprosta Twoim oczekiwaniom. Musisz pamiętać, że pozycjonowanie nie jest łatwe i każda firma chce być na pierwszej pozycji i ciężko na to pracuje.

Przy wyborze specjalistów do pozycjonowania w UK sprawdź:

Certyfikacja Google i status Partnera

Wybierz agencję, która posiada certyfikat Google oraz ma status Partnera Google. Dzięki temu masz pewność, że spełnia warunki firmy Google oraz ma odpowiednią wiedzę. Upewnij się również że firma ma doświadczenie w skutecznym pozycjonowaniu firm w Anglii i Szkocji.

Warunki umowy

Umowa powinna być elastyczna i zabezpieczać obie strony. Najlepiej, jak będzie to umowa na czas nieokreślony z krótkim okresem wypowiedzenia.

Doświadczenie w konkretnej branży

Pozycjonowanie nigdy nie jest takie samo. Dla każdej firmy trzeba zastosować inne działania. Dlatego warto sprawdzić, czy wybrana agencja ma doświadczenie w konkretnej branży.

Indywidualne rozwiązania

Jeśli agencja oferuje pozycjonowanie bez zapoznania się z sytuacją firmy i jej celami, to pewne jest, że prowadzona przez nią kampania nie będzie skuteczna. Agencja nie może być również pewna w 100% końcowego efektu. Musisz być tego świadomy, ponieważ firma, która Ci to gwarantuje, nie jest wiarygodna.

Raportowanie efektów pracy

Przed podpisaniem umowy warto upewnić się, że agencja będzie odpowiednio raportowała efekty pozycjonowania SEO. Dzięki temu można ocenić jakość pracy i zdecydować, czy inwestycja ma sens.

Google Partner - Agencja Marketingowa w Anglii, Extra Profit Marketing
agencja reklamowa wielka brytania anglia szkocja walia i irlandia 2022 extra profit marketing Agencja Reklamowa, Marketing i Strony Internetowe dla Polskich firm w UK

Agencja reklamowa w sam raz dla Ciebie!

Skorzystaj z darmowej wyceny

Pomagamy firmom w Anglii i Szkocji zwiększać zyski dzięki mądrym rozwiązaniom marketingowym.

0