Darmowa Wycena

Obsługa Social Media Dla Firm UK

Prowadzimy i promujemy social media dla firm w Anglii i Szkocji.

Oddaj swoje firmowe social media w dobre ręce! Zapewniamy stały rozwój mediów społecznościowych dla Twojej firmy na Facebooku, Instagramie, LinkedIn, Google i wiele więcej!

Polskie firmy, które odpowiednio prowadzą swoje social media i prezentują nimi odpowiedni poziom, zyskują nawet do kilkuset procent więcej zapytań ofertowych!

Od 2016 roku obsługujemy firmowe social media do promowania i sprzedaży tego, co oferuje Twoja firma, za pośrednictwem dostępnych narzędzi tj. grupy, wydarzenia, specjalne posty oraz profesjonalnie zaprojektowane płatne reklamy.

Przy każdej współpracy za darmo pomagamy w poprawnej optymalizacji fanpage na Facebooku, Instagramie, LinkedIn, Twitter, Pinterest…

Odpowiednio poprowadzone firmowe social media to jedna z najtańszych form reklamy dla małych i średnich firm w 2023 roku.

Obsługa Social Media Dla Firm UK

Dlaczego warto?

prowadzenie media spolecznosciowe dla firm w uk 2022 Agencja Reklamowa, Marketing i Strony Internetowe dla Polskich firm w UK

Zwiększymy sprzedaż Twoich usług lub produktów.

Dotrzemy do większej ilości osób publikując angażujące treści.

Sprzedamy Twoje usługi lub produkty poprzez media społecznościowe.

Stworzymy kreatywne materiały graficzne i tekstowe i zaczniesz wyróżniać się w swojej branży.

Dobierzemy odpowiednie platformy i stworzymy od podstaw całą kampanię reklamową.

Monitorujemy efekty i przygotowujemy miesięczne raporty wszystkich działań marketingu internetowego.

Zbudujemy profesjonalny wizerunek firmy. Zyska na tym renoma i prestiż Twojej marki.

Agencja reklamowa w sam raz dla Ciebie!

Skorzystaj z darmowej wyceny

skontaktuj sie z nami agencja reklamowa strony internetowe w anglii i szkocji 2022 Agencja Reklamowa, Marketing i Strony Internetowe dla Polskich firm w UK
obsluga social media uk. prowadzenie social media dla firm Agencja Reklamowa, Marketing i Strony Internetowe dla Polskich firm w UK

Jak prowadzimy social media dla firm

Twoi klienci czekają na różnych platformach w internecie, a my do nich dotrzemy!

Tworzymy i regularnie publikujemy posty oraz zwiększamy zasięgi

Kreatywne i angażujące posty to podstawa dobrze prowadzonych profili na social media.

Sprawimy, że Twój profil firmowy będzie interesujący i przyciągnie nowych klientów dzięki regularnie publikowanym wysokiej jakości postom na Facebooku, Instagramie, LinkedIn czy Twitterze.

Zapewniamy pełną obsługę, począwszy od tworzenia grafik, filmików, opisów, hasztagów i wiele więcej!

Wszystko po to, aby Twoja oferta trafiała do jak największego grona potencjalnych klientów.

Prowadzimy kampanie reklamowe — Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter, TikTok...

Social Media zupełnie zmieniły sposób prowadzenia kampanii promocyjnych dla małych i średnich firm w Wielkiej Brytanii.

Wszystkie procesy są teraz realizowane dużo wydajniej, szczególnie jeśli znamy skuteczne techniki tworzenia płatnych reklam na Facebooku, Instagramie LinkedIn, Twitter czy TikTok.

Promujemy firmy w mediach społecznościowych już od ponad 9 lat i stworzyliśmy już tysiące skutecznych kampanii reklamowych. Efektem ich jest redukcja kosztów oraz dotarcie do bardzo szerokiego grona odbiorów, również w przypadku startupów czy małych przedsiębiorstw.

Social media marketing pozwala na: skuteczne, spersonalizowane targetowanie; promocję marki i wzrost sprzedaży produktów i usług. A to wszystko możemy w łatwy sposób kontrolować i podejmować lepsze decyzje promocyjne dzięki rozbudowanym statystykom.

Zyskujesz dzięki nim przede wszystkim niskobudżetową promocję oferty firmy i możliwość dotarcia do konkretnej grupy docelowej zainteresowanej Twoimi produktami lub usługami.

Wyręczymy Cię w każdej kwestii

Gwarantujemy kompleksową obsługę i wyręczenie w zakresie odpisywania na komentarze, wiadomości i ogólną obsługę profilu firmowego w imieniu Twojej firmy.

Dzięki temu Ty jako przedsiębiorca masz pewność, że profesjonalna agencja marketingowa zapewni Twoim profilom najwyższy poziom. W tym czasie możesz zająć się ważniejszymi sprawami, powierzając nam obsługę swojej strony firmowej!

Na koniec miesiąca rozliczymy się z naszej pracy, przedstawiając szczegółowe raporty i wyniki.

Remarketing

Kampania remarketingowa jest obowiązkowa dla 99% firm w Wielkiej Brytanii. Dlaczego? Ponieważ pozwala na dotarcie do osób, które już wcześniej były zainteresowane ofertą Twojej firmy, ale z jakiegoś powodu z niej nie skorzystały.

Klienci, którzy opuszczą Twoją witrynę, nie kończąc transakcji, zobaczą spersonalizowane reklamy Twoich produktów i usług podczas przeglądania innych serwisów w Internecie.

Pozwala to na zminimalizowanie kosztów reklamy i zredukowanie pustego ruchu, ponieważ docieramy tylko do osób, które są rzeczywiście zainteresowane, tym co oferuje Twoja firma.

Koszt obsługi social media dla firm w UK

Cena obsługi mediów społecznościowych to bardzo szerokie pojęcie, które jest mocno zależne od wyboru platform społecznościowych takich jak Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter, Pinterest czy TikTok.

Podczas pierwszego kontaktu analizujemy które platformy będą przynosić danej firmie najlepsze rezultaty, po czym przygotowujemy indywidualną wycenę oraz pełen plan działania.

Proszę pamiętać, że obsługa social media to nie tylko Facebook. To nie tylko klepanie postów, aby coś tam się działo.

To w głównej mierze przemyślana strategia budowania społeczności, tworzenia konkretnie dopasowanych komunikatów pod określoną grupę docelową.

To korzystanie z wielu różnych formatów reklamy i ciągła analiza działań.

To dodatkowo optymalizacja budżetów i monitoring, zarówno zachowań naszej społeczności, jak i konkurencji.

To również pozyskiwanie klientów lub bezpośredniej sprzedaży w sklepach internetowych. Pozyskiwanie kontaktów, zapytań, czy wiadomości.

Przede wszystkim to napędzanie rozwoju firmy poprzez budowanie świadomości marki, tworzenie wartości dodanej, komunikacja z potencjalnymi i obecnymi klientami, tworzenie wizerunku, który długoterminowo spełnia określone przez nas cele biznesowe.

Wszystko to wpływa na cenę, która zależna jest od wielu czynników.

Koszt obsługi firmowego Facebooka i Instagrama dla małej firmy w Wielkiej Brytanii to od £250 do £350.

Przy nieco rozszerzonych działaniach lub w przypadku rozwiniętych sklepów internetowych cena zaczyna się od £450 do nawet £800 miesięcznie. Kwota ta jest jeszcze powiększona o budżet reklamowy.

Koszt obsługi social media jest zależny od wielu czynników, dlatego też każdy projekt jest konsultowany indywidualnie.

Google Partner - Agencja Marketingowa w Anglii, Extra Profit Marketing

Zalety współpracy z profesjonalną agencją social media

Angażujące treści są kluczowe w budowaniu społeczności dla Twojej firmy na mediach społecznościowych.

Warto wybrać wsparcie ze strony profesjonalnej agencji marketingowej, ponieważ jest w stanie dobrać najbardziej wydajny typ reklam dla Twojej branży. Nasza agencja sprawdziła już setki typów reklam na różnych platformach i wie, która działa lepiej, a która gorzej.

Eliminuje to ryzyko podjęcia nieprawidłowych działań i znacznie przyczynia się do zwiększenia sprzedaży. Ty jako przedsiębiorca nie musisz już przejmować się wdrażaniem kampanii promocyjnych w social media i tylko skupiasz się na rozwoju i powiększaniu swojej działalności w UK.

W pełni wyręczamy firmy w obsłudze profilu firmowego na Facebooku, Instagramie, LinkedIn, Google i wiele więcej!

W Agencji Extra Profit Marketing Edinburgh oferujemy obsługę social media na najwyższym światowym poziomie, oferując wysokiej jakości posty i reklamy dla firm w Anglii, Szkocji i Polsce.

agencja reklamowa wielka brytania anglia szkocja walia i irlandia 2022 extra profit marketing Agencja Reklamowa, Marketing i Strony Internetowe dla Polskich firm w UK

Pomagamy firmom w trudnych czasach

Skorzystaj z darmowej wyceny

Pomagamy firmom w Anglii i Szkocji zwiększać zyski dzięki mądrym rozwiązaniom marketingowym.

0