Darmowa Wycena

Marketing i Strona Internetowa dla Firmy Sprzątającej w UK

 

Przedstawiamy realizację marketingu internetowego, strony internetowej oraz usługę SEO dla polskiej firmy sprzątającej w UK.

Magic Broom jest firmą oferującą usługi sprzątające w głównej mierze dla firm w Bristol. Przed rozpoczęciem współpracy właścicielka firmy starała się znaleźć dodatkowy czas na promowanie biznesu w internecie na własną rękę, jednak nie przynosiło to zamierzonych efektów. Z tego powodu postanowiła zgłosić się do nas z prośbą o profesjonalne promowanie firmy w sieci.

„Uważamy, że dzień w którym zdecydowaliśmy się na kontakt z Karolem był jedną z bardziej odpowiednich decyzji biznesowych jakie mogliśmy podjąć!”

 

Google Business

Sprawdź statystyki

PRZED WSPÓŁPRACĄ

Google Business Section 00 before Profesjonalny marketing internetowy dla Polskich firm w UK!

Po PIERWSZYM MIESIĄCU

Google Business Section 00 after 1 month Profesjonalny marketing internetowy dla Polskich firm w UK!

PO DRUGIM MIESIĄCU

Google Business Section now Profesjonalny marketing internetowy dla Polskich firm w UK!

Podsumowanie współpracy

Po prawie rocznej współpracy z firmą Magic Broom jesteśmy przekonani, że ponad 90% firm sprzątających nie zdaje sobie sprawy, jak istotną rolę w zdobywaniu klientów oraz budowaniu marki pełni Internet.

Codziennie miliony Brytyjczyków korzysta z Google i szuka w nich informacji, czy też odpowiedzi na swoje pytania lub problemy. Pojawienie się Twojej firmy wysoko na listach wyszukiwań dla słów kluczowych, które są związane z Twoją działalnością, przyczyni się do jej rozwoju.

Celem takich działań jest najczęściej zwiększenie ruchu na stronie, który tak jak w przypadku Magic Broom przełożył się na systematyczne zdobywanie nowych klientów.

Dlatego przy wyborze firmy, która ma zająć się Twoją stroną internetową, marketingiem czy pozycjonowaniem najlepiej wybrać małą agencję, która podchodzi do klientów indywidualnie i z takim samym zaangażowaniem

Wrażenia właściciela

0