Darmowa Wycena

Reklama Firmy Budowlanej Szkocja

Czy firma budowlana w Szkocji może skutecznie zdobywać nowych klientów poprzez marketing internetowy?

Nasza współpraca z Lothian Paving, jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm budowlanych w Szkocji, udowodniła, że TAK.

Właściciel zgłosił się do nas z zapytaniem o reklamę swojej firmy budowlanej w Szkocji, ponieważ co roku w okresie zimowym ilość zleceń gwałtownie spadała.

Po darmowej analizie marketingu firmy i przedstawieniu planu działań szybko zabraliśmy się do pracy.

Zaledwie po 3 miesiącach współpracy zapełniliśmy kalendarz nowymi zleceniami, a firma musiała się skupić na zatrudnianiu nowych pracowników i powiększaniu działalności.

„Inwestycje w Facebooka uwazam za bardzo udana i ciesze sie ze zlecilem ja profesjonaliscie. Chwilowo musimy zawiesic reklame ze wzgledu na ilosc zlecen ktore mamy do wykonania i skupic sie na powiekszeniu dzialalnosci…” – Maciej Kowalski, Dyrektor.
Ps. Pełna opinia znajduje się poniżej.

Reklama Firmy Budowlanej Szkocja

Sytuacja początkowa

Główne problemy firmy budowlanej

Lothian Paving jest firmą oferującą usługi remontowe budowlane z zakresu zagospodarowania terenu wokół domu. Architektura krajobrazu, podjazdy, patio, ogrodzenia, bramy i wiele więcej na terenie Szkocji.

Firmie głównie zależało na zdobyciu wystarczającej liczby klientów w okresie zimowym, ponieważ co roku część pracowników nie miała w tym okresie wystarczającej ilości pracy, przez co firma traciła zaufanych fachowców.

Właściciel poprosił o darmową konsultację pod koniec sierpnia 2018. A już kilka dni później rozpoczęliśmy współpracę i systematycznie zapełnialiśmy kalendarz nowymi klientami.

Efektem naszej pracy był najlepszy okres zimowy w historii firmy, już nie trzeba było żegnać się ze swoimi pracownikami, a nawet szukać nowych.

Facebook Page wyglad przed wspolpraca z agencja marketingowa w UK

PRZED WSPÓŁPRACĄ

Google Analytics

Gdy rozpoczynaliśmy pracę, statystyki z Google Analytics nie przekraczały 335 odwiedzających stronę internetową.

Ruch był głównie generowany organicznym ruchem z Google.

Facebook Page dla polskich firm budowlanych w UK

Po pierwszym miesiącu

Google Analytics

Już po pierwszym miesiącu liczba odwiedzających firmową stronę internetową przekraczała 1,000 miesięcznie. Dając nam 300% wzrost, a co najistotniejsze, ilość generowanych wycen znacznie wzrosła.

Cele współpracy

Kluczowe cele biznesowe

Dotarcie i zainteresowanie nowych klientów ofertą architektury krajobrazu w Szkocji.

Promocja oferty firmy z wykorzystaniem różnych form reklam w internecie takich jak: Google Business, Social Media, pozycjonowanie, e-mail marketingiem oraz copywriting.

pomoc dla polskich firm w UK

PRZED WSPÓŁPRACĄ

Facebook Statystyki

Gdy rozpoczynaliśmy działania nad firmowym Facebookiem zasięg był na poziomie 25, a zaangażowanie 61.

Facebook reklama sklep internetowy w UK - Agnecja marketingowa

Po pierwszym miesiącu

Facebook Statystyki

Już po pierwszym miesiącu intensywnych działań reklamowych, zasięg znacznie się poprawił, dosięgając 76,259 potencjalnych klientów, a zaangażowanie było w okolicach 7,526.

Efekty współpracy

Wzrost ruchu oraz przychodu

Nikt nie lubi długo czekać na efekty, dlatego w pierwszej kolejności postawiliśmy na zainteresowanie wizualnymi efektami wykonanych prac PRZED i PO.

Stworzyliśmy materiały video oraz wysokiej jakości grafiki, dzięki którym szybko zwróciliśmy na firmę uwagę na Facebooku i Instagramie.

Zapewniliśmy pełną obsługę, począwszy od tworzenia grafik, filmików, treści reklamowych, postów, reklam, konkursów, hasztagów i wiele więcej!

Efektem naszej pracy było zapewnienie firmie Lothian Paving, stałego wzrostu ilości wycen co szybko przełożyło się na znaczny wzrost przychodów.

Nasza agencja marketingowa sprawia, że Twój profil firmowy jest interesujący i skutecznie przyciąga nowych klientów. A ta realizacja jest tego najlepszym przykładem.

facebook reklama dla firmy budowlanej w UK
marketing dla firmy budowlanej w Anglii.

Podsumowanie współpracy

Profesjonalna kampania reklamowa dla firm budowlanych potrafi przynieść niesamowite rezultaty!

Podczas współpracy pracowaliśmy nad różnymi projektami między innymi reklamami w mediach społecznościowych, pozycjonowaniu SEO, e-mail marketing, tworzyliśmy grafiki, ulotki oraz wieloma innymi formami zdobywania klientów poprzez Internet.

Po trzech miesiącach współpracy z firmą Lothian Paving możemy śmiało stwierdzić, że pomoc agencji marketingowej w reklamie firmy budowlanej w Szkocji jest ogromną dźwignią generowanych zysków.

Jednocześnie podnosząc wyniki sprzedaży, ranking SEO, wartość wizualną, oraz zaufanie obecnych, jak i przyszłych klientów.

Wiele polskich firm budowlanych w Szkocji i Anglii ma olbrzymi potencjał, a nasza agencja od ponad 9 lat oferuje najlepsze rozwiązania promocji i rozwoju firmy w Internecie.

Napisz kilka słów o swojej firmie i otrzymaj niezobowiązującą ofertę.

Pomagamy firmom w trudnych czasach

Skorzystaj z darmowej wyceny

Pomagamy firmom w Anglii i Szkocji zwiększać zyski dzięki mądrym rozwiązaniom marketingowym.

0