Darmowa Wycena

Reklama Strona Internetowa Hydraulik Anglia

Jak skutecznie reklamować firmę hydrauliczną w Anglii?
Profesjonalna strona internetowa dla hydraulika, czy warto?

Nasza współpraca z Atapos Heating, polskim hydraulikiem, który dzięki inwestycji w stronę internetową i reklamę szybko powiększa swoją firmę w Anglii.

Paweł zgłosił się do naszej agencji z prośbą o stworzenie planu rozwoju firmy w Internecie. Nie mając pewności, że może to być dobra inwestycja, ale z przekonaniem, że warto chociaż spróbować, dał nam szansę.

Podczas współpracy stworzyliśmy nową stronę internetową, prowadziliśmy kampanie reklamowe w Google oraz na Facebooku, a także aktywnie pozycjonowaliśmy stronę internetową, aby poprawić widoczność na pierwszych stronach Google.

Paweł szybko zdał sobie sprawę, że ta decyzja była strzałem w dziesiątkę, a nasza współpraca trwa już ponad 2 lata.

„Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Extra Profit Marketing. Robią to, co obiecują i dotrzymują swoich obietnic, co czyni ich bardzo godnymi zaufania i niezawodnymi.” – Paweł Sopata, Dyrektor.
Ps. Pełna opinia znajduje się poniżej.

Reklama Strona Internetowa Hydraulik Anglia

Sytuacja początkowa

Główne problemy

Firmie hydraulicznej Atapos Heating głównie zależało na zdobyciu większej ilości klientów na lokalnym rynku w Anglii. Paweł potrzebował zapełnić kalendarz zleceniami w okresie letnim, ponieważ w tym czasie zleceń zawsze było najmniej.

Firma posiadała bardzo prostą stronę internetową, która nie przynosiła żadnych efektów i nie była widoczna w Google.

Dlatego na początku pomogliśmy w zapełnieniu kalendarza i po chwili przystąpiliśmy do projektu strony internetowej.

Facebook Page wyglad przed wspolpraca z agencja marketingowa w UK

PRZED WSPÓŁPRACĄ

Profil Firmy w Google

Gdy rozpoczynaliśmy działania firmowy profil firmy Atapos Heating w Google Search i Google Maps pokazywał; liczba wyszukań 85, liczba wyświetleń 126 a aktywność była w granicach 216.

Facebook Page dla polskich firm budowlanych w UK

Aktualnie

Profil Firmy w Google

Po dwóch latach współpracy wypracowaliśmy skuteczne techniki promocji w Google.

Pozwoliło to nam zwiększyć miesięczną liczbę wyszukiwań do poziomu 3,490, liczbę wyświetleń do 7,520, a aktywność potencjalnych klientów do 2,990.

Nowa strona internetowa

Zaprojektowaliśmy profesjonalną i atrakcyjną stronę internetową

Głównym celem strony internetowej jest przekonanie potencjalnych klientów do skorzystania z oferowanych usług. W dzisiejszych czasach już nie wystarczy tylko posiadać firmową stronę internetową.

Twoja strona musi być tak zaprojektowana, aby zamieniała odwiedzających w prawdziwych płacących klientów i tutaj Paweł miał duży problem. Jego stara strona sprawiała, że odwiedzający miał więcej pytań i wątpliwości niż odpowiedzi!

Twoim zadaniem jest przekonać ludzi lepiej od konkurencji, wtedy zarabiasz z zyskiem, nawet gdy masz mniejszy ruch. Tak zrobiliśmy w przypadku Pawła firmy.

Skupiliśmy się na zmaksymalizowaniu konwersji ruchu, dając odwiedzającym to, czego potrzebują, aby podjąć decyzję i skorzystać z usług.

Oczywiście, dostosowaliśmy stronę do Google i zoptymalizowaliśmy pod kątem pozycjonowania SEO. W efekcie strona bardzo szybko zaczęła generować organiczny ruch.

Oczywiście, na początku firma musiała zainwestować w cały projekt strony internetowej, ale dobry biznes jest wart dobrej strony. Ile kosztuje stworzenia profesjonalnej strony internetowej?

PRZED WSPÓŁPRACĄ

Aktualnie

Efekty współpracy

Wzrost ruchu oraz przychodu

Nikt nie lubi długo czekać na efekty, dlatego w pierwszej kolejności postawiliśmy na reklamy w social media i Google.

Dzięki precyzyjnie stworzonym reklamom niemalże natychmiast trafiliśmy do osób szukających usług hydraulika w okolicy.

W ten sposób udało nam się osiągnąć jeden z pierwszych celów: firma Atapos Heating przez cały letni okres miała wystarczająco klientów, aby cały zespół miał pracę.

Prawdziwym strzałem w dziesiątkę okazała się strona internetowa, która wzbudzała zaufanie i zapadała w pamięć, dzięki czemu konwersja każdego odwiedzającego zwiększyła się nie do porównania.

Pozycjonowanie również przyniosło swoje owoce w postaci organicznego ruchu, który sprawił, że firma Atapos Heating pojawia się na samej górze wyników Google.

Kampanie Reklamowe Google Ads dla Firm w UK. AdWords

Podsumowanie współpracy

Klient rozpoczął z nami współpracę w kwietniu 2020 roku

Nasza współpraca z Atapos Heating tylko udowadnia, jak wielką wartość może wnieść mała inwestycja w biznes w Internecie.

Po ponad dwóch latach stałej współpracy z firmą Atapos Heating jesteśmy przekonani, że gdyby każdy hydraulik zainwestował, chociaż £300 miesięcznie w rozwój swojej firmy w internecie to cieszyłby się z nawet 3x większymi zyskami 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu!

Jeżeli jesteś hydraulikiem i szukasz agencji reklamowej, która zajmie się Twoją stroną internetową, reklamą, pozycjonowaniem czy projektami graficznymi? Skontaktuj się z nami już dziś!

Klaudia Sopata

atapos.co.uk, Slough, Anglia

I am very pleased to be working with Extra Profit Marketing. It is very professional, they value their customer’s needs and they listen to what you want and they put in the effort to make sure everything what you want is done. They do what they promise and they keep to their promises which makes them very trustworthy and reliable. They are also kind and willing to help you achieve your own best in your business.

Amazing, professional service! Thank you
Verified Google Feedback

Pomagamy firmom w trudnych czasach

Skorzystaj z darmowej wyceny

skontaktuj sie z nami agencja reklamowa strony internetowe w anglii i szkocji 2022 Agencja Reklamowa, Marketing i Strony Internetowe dla Polskich firm w UK

0