Darmowa Wycena

Marketing i Reklama dla Sklepu Internetowego

 

Przedstawiamy realizację marketingu internetowego dla polskiej firmy sprzedającej polskie meble w UK.

CJC Furniture to jeden z największych sklepów z polskimi meblami w Wielkiej Brytanii. Przed rozpoczęciem współpracy firma nie zatrudniała specjalisty ds. marketingu internetowego. Próbowali reklamować sklep na własną rękę, głównie używając płatnej reklamy na Facebooku.

Już po dwóch miesiącach współpracy liczba odwiedzin sklepu internetowego wzrosła o 370%, zmniejszając miesięczne koszty płatnej reklamy o £1000!

 

sklep internetowy

Sprawdź statystyki

Facebook reklama

Możliwości płatnej reklamy na Facebooku przewyższyły oczekiwania właścicieli…

Czytaj więcej

Screenshot pokazujący wyniki płatnych reklam na Facebooku:

PRZED WSPÓŁPRACĄ

cjc furniture birmingham facebook statystyki płatna reklama realizacja extra profit marketing karol Profesjonalny marketing internetowy dla Polskich firm w UK!

Właściciele firmy nie wierzyli, że ilość wejść na sklep internetowy zwiększyła się trzykrotnie przy zmniejszeniu kwoty przeznaczonej na płatne reklamy o równe £1000!

PO PIERWSZYM MIESIĄCU

cjc furniture birmingham facebook statystyki płatna reklama realizacja extra profit marketing karol 2 1 Profesjonalny marketing internetowy dla Polskich firm w UK!

Po drugim miesiącu odwiedzających stronę internetową było już 4 razy więcej!

Jest to idealny przykład na to, jak wielką oszczędnością jest umiejętne prowadzenie kampanii reklamowych na Facebooku.

PO DRUGIM MIESIĄCU

cjc furniture birmingham facebook statystyki płatna reklama realizacja extra profit marketing karol 2 2 Profesjonalny marketing internetowy dla Polskich firm w UK!

Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu jesteśmy w stanie przygotować od podstaw przemyślaną kampanię reklamową, tworząc odpowiednie materiały reklamowe, treści, a także grafiki. To niezbędny krok naprzód w kwestii rozwoju firmy, niezależnie od branży i budżetu!

Przekonaj się, jak wysoce skuteczna może być reklama w internecie, umawiając się na bezpłatną konsultację!

Google Analytics

Statystyki z Google Analytics tylko potwierdzają świetne wyniki uzyskane na Facebooku.

Czytaj więcej

Przed współpracą liczba potencjalnych klientów odwiedzających sklep internetowy nie przekraczała 11 tysięcy osób miesięcznie.

PRZED WSPÓŁPRACĄ

Google Analytics Section 1 01.12.2018 Profesjonalny marketing internetowy dla Polskich firm w UK!

Po pierwszym miesiącu współpracy liczba potencjalnych klientów zwiększyła się do 13 000 osób miesięcznie.

PO PIERWSZYM MIESIĄCU

Google Analytics Section 1 01.01.2019 Profesjonalny marketing internetowy dla Polskich firm w UK!

Po drugim miesiącu liczba użytkowników osiągnęła rekordową liczbę 16 000 osób!

PO DRUGIM MIESIĄCU

Google Analytics Section 1 02.02.2019 Profesjonalny marketing internetowy dla Polskich firm w UK!

Odpowiednie działania marketingowe pozwalają dotrzeć z Twoim produktem lub usługą do wybranej grupy docelowej i pozyskać nowych klientów.

Zajmujemy się tworzeniem materiałów reklamowych i umieszczaniem ich w odpowiednich miejscach za pomocą rozbudowanych narzędzi reklamowych.

Podsumowanie współpracy

Po ponad rocznej współpracy z firmą CJC Furniture możemy stwierdzić, że obecność specjalisty ds. digital marketingu w firmie prowadzącej sklep internetowy jest ogromną oszczędnością dla przedsiębiorców, jednocześnie podnosząc wyniki sprzedaży, ranking SEO, wartość wizualną, oraz zaufanie obecnych, jak i przyszłych klientów.

Wiele przedsiębiorców wciąż nie docenia siły, jaką mają portale społecznościowe. Facebook w tej chwili stanowi kluczową część marketingu każdego przedsiębiorcy w UK, nie tylko sklepu internetowego.

Dzięki portalom społecznościowym takim jak Facebook, Twitter, Pinterest, Instagram czy TikTok można czynić marketingowe cuda i osiągać wyniki sprzedaży, o jakich wcześniej się nie marzyło. Wymaga to jednak poświęcenia ogromnej ilości czasu na zagłębienie się w ich tajniki i sztuczki.

Jeśli chcesz powierzyć swój sklep w dobre ręce i tym samym zwiększyć w nim sprzedaż- dobrze trafiłeś!

Wrażenia właściciela

0