Darmowa Wycena

Reklama Firmy Budowlanej Anglia

Jak firma budowlana w Anglii może skutecznie zdobywać nowych klientów poprzez marketing internetowy?

Nasza współpraca z Windows4you, jedną z największych polskich firm budowlanych w Anglii, udowodniła, że TAK.

Przed rozpoczęciem współpracy firma próbowała różnych metod promocji swojej firmy, ale żadna nie przynosiła oczekiwanych efektów.

Dlatego też postanowili zgłosić się do naszej agencji marketingu i zapytali o pomoc. Po krótkiej rozmowie i przedstawieniu strategii marketingowej rozpoczęliśmy współpracę na próbny okres trzech miesięcy.

Właściciele szybko zdali sobie sprawę jak efektywna i skuteczna jest reklama Google Ads i Social Media dlatego też współpracują z nami do teraz, a mija już 5 lat wspólnej przygody.

„Z perspektywy i czasu i próby podejmowania różnych form reklamy i marketingu dla mojej firmy mogę powiedzieć, że współpraca z Karolem była najbardziej efektywną formą reklamy.” – Wojciech Rydz, Dyrektor.
Ps. Pełna opinia znajduje się poniżej.

reklama firmy budowlanej anglia Agencja Reklamowa, Marketing i Strony Internetowe dla Polskich firm w UK
Facebook Page wyglad przed wspolpraca z agencja marketingowa w UK
Facebook Page dla polskich firm budowlanych w UK

Sytuacja początkowa

Główne problemy firmy budowlanej

Firmie budowlanej Windows4you głównie zależało na zdobyciu wystarczającej liczby klientów w okresie zimowym, ponieważ co roku część pracowników nie miała w tym okresie wystarczającej ilości pracy, przez co firma traciła zaufanych fachowców.

Po rozpoczęciu współpracy w grudniu 2017 roku wszystko się zmieniło. Przez cały okres zimowy pracy nie brakowało, a nawet trzeba było szukać nowych fachowców.

Facebook Page wyglad przed wspolpraca z agencja marketingowa w UK

PRZED WSPÓŁPRACĄ

Profil Firmy w Google

Gdy rozpoczynaliśmy działania firmowy profil firmy Windows4you w Google Search i Google Maps pokazywał; liczba wyszukań 1,310, liczba wyświetleń 1,750 a aktywność była w granicach 2,320.

Facebook Page dla polskich firm budowlanych w UK

Po trzech miesiącach

Profil Firmy w Google

Już po 3 miesiącach wielu zmian i usprawnień profilu firmy w Google statystyki wyraźnie się poprawiły; liczba wyszukań wzrosła o 336%, liczba wyświetleń o 546% a aktywność potencjalnych klientów o 457%.

Cele współpracy

Kluczowe cele biznesowe

Dotarcie i zainteresowanie nowych klientów ofertą okien i drzwi w odległości do 30 mil od Stoke, Anglia.

Ponowne zaangażowanie potencjalnych klientów opuszczających stronę internetową za pomocą działań remarketingowych Google Ads i Facebook.

Promocja oferty firmy z wykorzystaniem różnych form reklam w internecie takich jak: Google Ads, Google Business, Social Media, pozycjonowanie, e-mail marketingiem oraz copywriting.

pomoc dla polskich firm w UK

PRZED WSPÓŁPRACĄ

Facebook Statystyki

Gdy rozpoczynaliśmy działania nad firmowym Facebookiem firmy zasięg był na poziomie 285, a zaangażowanie 388.

Facebook reklama sklep internetowy w UK - Agnecja marketingowa

Po Trzech miesiącach

Facebook Statystyki

Już po trzech miesiącach intensywnych działań reklamowych, zasięg znacznie się poprawił, dosięgając 65,302 potencjalnych klientów, a zaangażowanie było w okolicach 4,043.

Efekty współpracy

Wzrost ruchu oraz przychodu

Nikt nie lubi długo czekać na efekty, dlatego w pierwszej kolejności postawiliśmy na skuteczne reklamy w wyszukiwarce Google (Google PPC).

Wystarczy, że potencjalny klient wpisał frazę związaną z ofertą firmy i mieszkał w pobliżu, aby na samej górze pojawiła się reklama firmy Windows4you. Sprawiło to, że niemal natychmiast, zwiększyła się liczba wystawianych wycen na okna i drzwi.

W ten sposób udało nam się osiągnąć jeden z pierwszych celów: firma Windows4you docierała ze swoją ofertą do nowych klientów oraz znacznie zwiększyła swój przychód. Co oczywiście przełożyło się na ilość zleceń oraz pracę dla stałych pracowników, jak i dla nowych.

Reklama w Google to jedna z najskuteczniejszych sposobów promowania firm budowlanych w Anglii. Przedsiębiorcy, którzy chcą szybko i skutecznie zwiększyć sprzedaż i widoczność swojej firmy bardzo chętnie wybierają ten sposób reklamy.

Nasza agencja marketingowa pomaga firmom w Wielkiej Brytanii, skutecznie prowadzić kampanie reklamowe w Google a ceny zaczynają się już od £300 miesięcznie za pełen serwis reklamy w Google. Kliknij aby dowiedzieć się więcej o kampaniach Google Ads.

Obsługa kampanii Google Ads
statystyki reklama i marketing sklep internetowy - Google Analytics

PRZED WSPÓŁPRACĄ

Google Analytics

Statystyki z Google Analytics tylko potwierdzają świetne wyniki uzyskane w licznych kampaniach reklamowych.

Przed współpracą liczba odwiedzających firmową stronę internetową nie przekraczała 475 miesięcznie.

statystyki marketing sklep internetowy - Google Analytics

Aktualnie

Google Analytics

Po wieloletniej współpracy z Windows4you wypracowaliśmy skuteczne techniki promocji firmy budowlanej w Internecie.

Co pozwoliło nam na miesięczne sprowadzanie ponad 4,200 potencjalnych klientów na firmową stronę internetową.

A co najważniejsze liczba generowanych wycen wzrosła kilkukrotnie.

Podsumowanie współpracy

Klient rozpoczął z nami współpracę w grudniu 2017 roku

Podczas współpracy pracowaliśmy nad różnymi projektami między innymi reklamami w mediach społecznościowych, Google Ads, pozycjonowanie SEO, e-mail marketing, tworzyliśmy grafiki, ulotki oraz wieloma innymi formami zdobywania klientów poprzez Internet.

Po ponad pięciu latach współpracy z firmą Windows4you możemy śmiało stwierdzić, że pomoc agencji marketingowej w reklamie firmy budowlanej w Anglii jest ogromną oszczędnością. Nie tylko czasu, ale też środków finansowych.

Jednocześnie podnosząc wyniki sprzedaży, ranking SEO, wartość wizualną, oraz zaufanie obecnych, jak i przyszłych klientów.

Wiele firm budowlanych będzie żałować, że nie skorzystała z okazji i nie zainwestowała w swoją firmę w Internecie, ponieważ poziom wejścia w świat online będzie znacznie większy (m.in. przebicie się przez konkurencję, wypozycjonowanie strony etc).

Nasza agencja od ponad 9 lat pomoga firmom budowlanym w Anglii i Szkocji, oferując najlepsze rozwiązania promocji i rozwoju firmy w Internecie, dlatego wiemy, że możemy pomóc i Tobie.

Napisz kilka słów o swojej firmie i otrzymaj niezobowiązującą ofertę.

Pomagamy firmom w trudnych czasach

Skorzystaj z darmowej wyceny

Pomagamy firmom w Anglii i Szkocji zwiększać zyski dzięki mądrym rozwiązaniom marketingowym.

0