Darmowa Wycena

Reklama Firmy Sprzątającej Anglia

Jak skutecznie reklamować firmę sprzątającą w Anglii? Współpraca z agencją marketingu, czy warto?

Nasza współpraca z Magic Broom, jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm sprzątających w Anglii, udowodniła, że TAK.

Przed rozpoczęciem współpracy firma próbowała różnych metod promocji swojej firmy, ale żadna nie przynosiła oczekiwanych efektów.

Dlatego też właściciele zgłosili się do naszej agencji i zapytali o pomoc. Po krótkiej rozmowie i przedstawieniu planu marketingowego, rozpoczęliśmy miesięczną współpracę na okres nieokreślony.

Twarde wyniki miały zdecydować, jak skuteczne są nasze działania reklamowe, więc szybko zabraliśmy się do pracy, a na efekty nie trzeba było długo czekać.

„Już od 1-wszego miesiąca widzieliśmy znaczną różnice w ilości zapytań odnośnie naszych usług oraz umawianych spotkań.” Joanna Sołtysiak, Dyrektor.
Ps. Pełna opinia znajduje się poniżej.

Reklama Firmy Sprzątającej Anglia

Sytuacja początkowa

Główne problemy firmy sprzątającej

Firmie sprzątającej Magic Broom głównie zależało na zdobyciu większej ilości klientów na lokalnym rynku w Anglii. Na początku firma oferowała usługi klientom prywatnym, ponieważ dzięki nim szybciej mogli się rozwinąć. Jednak w planie było oferowanie usług sprzątania tylko dla klientów komercyjnych.

Właściciele sami zajmowali się social media i wszystkimi aspektami prezencji firmy w Internecie, czas mijał, a efektów nie było widać.

Firma posiadała bardzo prostą stronę internetową, która nie przynosiła żadnych efektów i nie była widoczna w Google.

Dlatego na początku pomogliśmy w zapełnieniu kalendarza i po dwóch miesiącach przystąpiliśmy do projektu strony internetowej.

Facebook Page wyglad przed wspolpraca z agencja marketingowa w UK

PRZED WSPÓŁPRACĄ

Profil Firmy w Google

Gdy rozpoczynaliśmy działania firmowy profil firmy Magic Broom w Google Search i Google Maps pokazywał; liczba wyszukań 107, liczba wyświetleń 110 a aktywność była w granicach 13.

Facebook Page dla polskich firm budowlanych w UK

Aktualnie

Profil Firmy w Google

Po wieloletniej współpracy wypracowaliśmy skuteczne techniki promocji w Google.

Pozwoliło to nam zwiększyć miesięczną liczbę wyszukiwań do poziomu 10,700, liczbę wyświetleń do 25,100, a aktywność potencjalnych klientów do 4,070.

Nowa strona internetowa

Zaprojektowaliśmy profesjonalną i atrakcyjną stronę internetową

Głównym celem strony internetowej było przekonanie lokalnych firm i pewność że strona będzie się wyświetlać potencjalnym klientom na samej górze wyników wyszukiwania Google.

Dlatego też stworzyliśmy nie jedną, a 9 nowych podstron w pełni zoptymalizowanych pod każdą z oferowanych usług!

Dlaczego?

Ponieważ dzięki temu każda z ofert firmy będzie wyświetlała się na pierwszej stronie w wynikach wyszukiwania na najważniejsze słowa kluczowe! Lepsza pozycja w wyszukiwarce Google zapewniła organiczny, czyli darmowy sposób pozyskiwania klientów co przełożyło się na stały wzrost ilość zapytań!

Strona oprócz świetnego SEO musiała być również nowoczesna i przekonująca, ponieważ nic nam po użytkownikach, których nie jesteśmy w stanie zatrzymać i przekonać do oferty. Ruch musi konwertować, abyśmy mogli zarabiać!

Oczywiście, na początku firma musiała zainwestować w cały projekt strony internetowej, ale fakt jest taki, że zwróciło się to po zaledwie dwóch miesiącach. A dobra strona internetowa to prawdziwy skarb, który będzie generować klientów dla Twojego biznesu na lata. Ile kosztuje stworzenia profesjonalnej strony internetowej?

Efekty współpracy

Wzrost ruchu oraz przychodu

Na początku zajęliśmy się wszystkimi platformami, na których firma była widoczna. Poprawiając wygląd, treści, oraz przekaz.

Następnie, dzięki precyzyjnie stworzonym reklamom niemalże natychmiast trafiliśmy do osób zainteresowanych usługami sprzątania. Wypełniliśmy kalendarz po brzegi i zaczęliśmy szukać nowych pracowników i w międzyczasie stworzyliśmy nowoczesną stronę internetową.

Wtedy mogliśmy zająć się pozycjonowaniem SEO oraz stworzeniem kampanii Google PPC.

Wystarczy teraz, że potencjalny klient wpisze frazę związaną z ofertą firmy i mieszka w pobliżu, aby na samej górze zobaczył reklamę firmy Magic Broom. Sprawiło to, że niemal natychmiast, zwiększyła się liczba wystawianych zapytań o wycenę.

Reklama w Google to jedna z najskuteczniejszych sposobów promowania firmy sprzątającej w Anglii. Przedsiębiorcy, którzy chcą szybko i skutecznie zwiększyć sprzedaż i widoczność swojej firmy bardzo chętnie wybierają ten sposób reklamy. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o kampaniach Google Ads.

Kampanie Reklamowe Google Ads

Podsumowanie współpracy

Klient rozpoczął z nami współpracę w lipcu 2020 roku

Po prawie dwóch latach współpracy z firmą Magic Broom jesteśmy przekonani, że ponad 90% firm sprzątających w Anglii i Szkocji nie zdaje sobie sprawy, jak istotną rolę w zdobywaniu klientów oraz budowaniu marki pełni Internet.

Codziennie miliony Brytyjczyków korzysta z Google i szuka w nich informacji, czy też odpowiedzi na swoje pytania lub problemy. Pojawienie się Twojej firmy wysoko na listach wyszukiwań, przyczynia się do jej rozwoju.

Celem takich działań jest najczęściej zwiększenie ruchu na stronie, który tak jak w przypadku Magic Broom przełożył się na systematyczne zdobywanie nowych klientów.

Dlatego przy wyborze firmy, która ma zająć się Twoją stroną internetową, marketingiem, Google Ads czy pozycjonowaniem najlepiej wybrać małą agencję, która podchodzi do klientów indywidualnie i z należytym zaangażowaniem.

Jeśli jesteś zainteresowany i chciałbyś skorzystać z naszych usług, zapraszamy do kontaktu.

Pomagamy firmom w trudnych czasach

Skorzystaj z darmowej wyceny

skontaktuj sie z nami agencja reklamowa strony internetowe w anglii i szkocji 2022 Agencja Reklamowa, Marketing i Strony Internetowe dla Polskich firm w UK

0