Darmowa Wycena

Marketing dla Firmy Budowlanej w UK

 

Właściciel firmy Lothian Paving zgłosił się z prośbą o poprowadzenie marketingu internetowego dla swojej firmy budowlanej w Szkocji, ponieważ co roku miał ten sam problem- w okresie zimowym ilość zleceń gwałtownie zmniejszała się, przez co musiał zwalniać swoich pracowników, aby utrzymać firmę.

Zaledwie po 3 miesiącach współpracy firma zapełniła swój cały kalendarz nowymi zleceniami, przez co musieliśmy przerwać działania marketingowe ze względu na brak wolnych terminów!

Profesjonalne reklamy dla firm budowlanych w Anglii i Szkocji okazują się niezwykle skutecznym sposobem na pozyskiwanie nowych klientów!

„Inwestycje w facebooka uwazam za bardzo udana i ciesze sie ze zlecilem ja profesjonaliscie. Chwilowo musimy zawiesic reklame ze wzgledu na ilosc zlecen ktore mamy do wykonania i skupic sie na powiekszeniu dzialalnosci…”

Podsumowanie współpracy

Regularne i indywidualnie dobrane działania w mediach społecznościowych doprowadziły do uzyskania najlepszych wyników wyszukiwania firmy budowlanej w Szkocji i okolicach! Na zaangażowanie w Social Media reaguje także wyszukiwarka Google.

Oprócz korzyści płynących z marketingu internetowego firma budowlana zyskała jeszcze jeden powód do dumy- skok w rankingu wyszukiwarki Google!

Potencjał, jaki niesie Facebook i internet dla firm budowlanych jest olbrzymi! Szkoda tylko, że tak mało firm efektywnie korzysta z dóbr mediów społecznościowych…

W niszy budownictwa i usług remontowych wygrywają najlepsze strategie marketingowe. Z nami masz pewność, że Twoja firma jest w dobrych rękach!

Wrażenia właściciela

0