Darmowa Wycena

Reklama Park Rozrywki Strona Internetowa

Jak skutecznie reklamować park rozrywki?
Strona Internetowa dla parku rozrywki.

FunPark, park rozrywki dla dzieci, dzięki współpracy z nami, inwestycji w nową stronę internetową i reklamę w social media szybko zachęcił nowych klientów do nowej atrakcji w mieście.

Sprawdź, jak skutecznie reklamować park rozrywki oraz dlaczego warto skorzystać z usług agencji reklamowej w stworzeniu profesjonalnej strony internetowej.

„W ciągu zaledwie kilkunastu dni powstała profesjonalna, nowoczesna strona internetowa (warto dodać że Pan Karol wspaniale zajął się także montażem filmów reklamowych i edycją zdjęć).” – Tomasz Nowak, Dyrektor.
Pełna opinia znajduje się poniżej.

Reklama Park Rozrywki

Sytuacja początkowa

Główne problemy parku rozrywki

Tomasz zgłosił się do naszej agencji z prośbą o stworzenie strony internetowej dla nowego parku rozrywki zaledwie miesiąc przed hucznym otwarciem. Projekt strony miał być prosty, ale również dopracowana graficznie tak, aby zachęcał rodziców wraz ze swoimi pociechami do odwiedzenia nowego parku rozrywki.

Dodatkowo mieliśmy zająć się firmowymi social media, profilem w Google Maps i ogłoszeniami na różnych tematycznych stronach internetowych, z których często korzystają rodzice.

Po krótkiej konsultacji i przedstawieniu planu wraz z wyceną szybko zabraliśmy się do pracy.

reklama parku rozrywki dla dzieci na Facebooku - reklama w uk

SIŁA REKLAMY

Reklama Parku Rozrywki na Facebooku

Z otrzymanych materiałów stworzyliśmy krótki angażujący film viralowy na Facebooku który dotarł do 129,880 potencjalnych klientów. Warto wspomnieć, że ponad 80% wyświetleń było bez używania płatnych reklam.

park rozrywki reklama na Facebooku

SKUTECZNA REKLAMA

Reklama Parku Rozrywki na Facebooku

Skuteczna reklama przynosi mierzalne efekty, a ta dotarła do 107,123 potencjalnych klientów. Dobra reklama musi być angażująca, aby ludzie chętnie ją udostępniali i komentowali.

Nowa strona internetowa

Zaprojektowaliśmy profesjonalną i atrakcyjną stronę internetową dla parku rozrywki

Strona internetowa dla parku rozrywki jest wymagającym projektem, ponieważ musi ona nie tylko odpowiadać na wszystkie pytania zainteresowanych ale również przekonywać graficznie i marketingowo do jej odwiedzenia.

Odpowiednio stworzona strona powinna wyświetlać się na pierwszej stronie w wynikach wyszukiwania na najważniejsze słowa kluczowe! Lepsza pozycja w wyszukiwarce Google zapewniła organiczny, czyli darmowy sposób pozyskiwania klientów co w przypadku FunParku zadziałało błyskawicznie. Zaledwie po 6 miesiącach strona była w top 10 w Google.

Dobra strona internetowa to prawdziwy skarb, który będzie generować klientów dla Twojego biznesu na lata. Ile kosztuje stworzenia profesjonalnej strony internetowej?

Efekty współpracy

Wzrost ruchu oraz przychodu

Dzięki stworzeniu strony internetowej oraz kampanii reklamowej w mediach społecznościowych park rozrywki już od pierwszych tygodni docierał do dziesiątek tysięcy potencjalnych klientów.

Właściciele parku rozrywki nie musieli inwestować dużych środków w tradycyjne formy reklamy takie jak TV, radio czy okładki w lokalnych gazetach.

Reklama w Internecie jest dużo tańsza i często przynosi dużo lepsze rezultaty dla nowych i małych parków rozrywki.

Podsumowanie współpracy

Klient rozpoczął z nami współpracę w maju 2018 roku

Jak skuteczna i dochodowa jest reklama parku rozrywki w Internecie, najlepiej mówi sama opinia właściciela, która znajduje się poniżej.

W dzisiejszych czasach większość przedsiębiorców dobrze wie, że warto inwestować w wizerunek firmy w Internecie.

Jeśli jesteś zainteresowany i chciałbyś skorzystać z naszych usług, zapraszamy do kontaktu.

Pomagamy firmom w trudnych czasach

Skorzystaj z darmowej wyceny

skontaktuj sie z nami agencja reklamowa strony internetowe w anglii i szkocji 2022 Agencja Reklamowa, Marketing i Strony Internetowe dla Polskich firm w UK

0