Darmowa Wycena

Reklama Strona Internetowa Salon Kosmetyczny Anglia

Jak skutecznie reklamować salon kosmetyczny w Anglii? Współpraca z agencją marketingu, czy warto?

Nasza współpraca z Alisha Beauty, nowym polskim salonem kosmetycznym w Anglii, udowodniła, że TAK.

Przed rozpoczęciem współpracy właścicielka salonu kosmetycznego próbowała różnych metod promocji swojej firmy, ale żadna nie przynosiła oczekiwanych efektów.

Po darmowej analizie marketingu salonu kosmetycznego i przedstawieniu planu działań szybko zdecydowaliśmy się na stworzenie nowej strony internetowej i reklamie w social media.

Twarde wyniki miały zdecydować, jak skuteczne są nasze działania reklamowe, więc szybko zabraliśmy się do pracy, a na efekty nie trzeba było długo czekać.

„Bardzo polecam uslugi Pana Karola. Szybkie i pelna profesjonalizmu dzialanie zaskutkowalo stworzeniem nowej pięknej strony internetowej dla mojej firmy.” Alicja Marciniak, Dyrektor.
Ps. Pełna opinia znajduje się poniżej.

Reklama Strona Internetowa Salon Kosmetyczny Anglia

Sytuacja początkowa

Główne problemy salonu kosmetycznego

Nowo powstały salon kosmetyczny musiał przebić się przez konkurencję i zachęcić do skorzystania ze swoich usług. A jak z doświadczenia wiemy, na początku trzeba zbudować zaufanie, ponieważ nie lubimy często zmieniać swojego ulubionego salonu kosmetycznego.

Właścicielka sama zajmowała się reklamą salonu kosmetycznego głównie używając social media, czas mijał, a efekty były bardzo słabe.

Inwestycja w wyposażenie nowego salonu kosmetycznego pochłonęła prawie wszystkie oszczędności, dlatego też budżet na reklamę i nową stronę internetową był bardzo ograniczony.

Jednak po przedstawieniu naszej wizji i planu działań, już po tygodniu stworzyliśmy piękną stronę internetową, która wzbudzała zainteresowanie oraz była bardzo dobrze przygotowana pod reklamę i lokalne pozycjonowanie.

projektowanie i tworzenie logo firmy w UK - Salon kosmetyczny Projekt Logo w Anglii

PRZED WSPÓŁPRACĄ

Logo salonu kosmetycznego

projektowanie i tworzenie logo firmy w UK - Salon kosmetyczny Projekt Logo w Anglii

Aktualnie

Logo salonu kosmetycznego

Na początku stworzyliśmy piękne logo, które wyróżnia się prostotą i elegancją, afirmując piękno.

Nowa strona internetowa salon kosmetyczny

Stworzyliśmy prostą i atrakcyjną stronę internetową

Głównym celem strony internetowej jest przekonanie potencjalnych klientów do skorzystania z oferowanych usług. W dzisiejszych czasach już nie wystarczy tylko posiadać firmową stronę internetową, ale musi ona być dobrze wypozycjonowana SEO, aby wyświetlała się na samej górze w Google.

Strona internetowa salonu kosmetycznego to często projekt na lata, a od jej jakości zależy także sukces firmy w internecie. Dlatego stworzyliśmy unikalną stronę, która wyróżnia się na tle konkurencji. Przemyślaną, przekonującą i piękną!

Z uwagi na ograniczony budżet stworzyliśmy stronę typu one page, którą w przyszłości można sukcesywnie rozbudowywać. Zadbaliśmy o szybkość, responsywność i dostosowanie do wszystkich ekranów.

Nowa strona internetowa salonu kosmetycznego już po pierwszym miesiącu zaczęła generować organiczny ruch. Właścicielka wiedziała, że to był strzał w dziesiątkę i z dumą poleca swoją stronę internetową, a my jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy przyczynić się do sukcesu kolejnego salonu kosmetycznego w Anglii. Zobacz jak tworzymy strony internetowe.

Efekty współpracy

Wzrost ruchu oraz przychodu salonu kosmetycznego

Na początku zajęliśmy się wszystkimi platformami, na których salon kosmetyczny był widoczny. Poprawiając wygląd, treści, oraz przekaz.

W międzyczasie stworzyliśmy unikalną stronę internetową, ponieważ w dzisiejszych czasach dobry salon kosmetyczny jest wart dobrej strony internetowej!

Następnie, dzięki ciekawym reklamom niemalże natychmiast trafiliśmy do osób zainteresowanych usługami salonu kosmetycznego. Inwestycja w reklamę zwróciła się ekspresowo, a nowe pacjentki zamieniły się w stałe klientki.

Teraz gdy potencjalna klientka wpisuje w Google frazę związaną z ofertą salonu, na pierwszych stronach widzi stronę internetową Alisha Beauty, co jest wynikiem lokalnego pozycjonowania SEO.

Facebook Page wyglad przed wspolpraca z agencja marketingowa w UK

PRZED WSPÓŁPRACĄ

Profil Firmy w Google

Gdy rozpoczynaliśmy działania salon kosmetyczny w Google Search i Google Maps nie pokazywał się przez błędne ustawienie profilu.

Reklama w Google salonu kosmetycznego w Anglii

PO PIERWSZYM MIESIĄCU

Profil Firmy w Google

Profesjonalnie ustawiony profil w Google potrafi szybko przynosić efekty. Teraz, jeżeli ktoś wpisze „beauty salon”, to widzi salon kosmetyczny Alisha Beauty.

Podsumowanie współpracy

Salon kosmetyczny rozpoczął z nami współpracę w październiku 2021 roku

W dzisiejszych czasach właściciele salonów kosmetycznych w Anglii i Szkocji dobrze wiedzą, że warto jest posiadać stronę internetową oraz prowadzić media społecznościowe.

Codziennie miliony Brytyjczyków korzysta z Google i szuka w nich informacji, czy też odpowiedzi na swoje pytania lub problemy. Pojawienie się Twojego salonu kosmetycznego wysoko na listach wyszukiwań, przyczynia się do jego rozwoju.

Nie tylko Twój salon kosmetyczny musi się wyświetlać potencjalnym klientom, ale przede wszystkim przekonywać wizualnie, treścią i funkcjonalnością.

Dlatego przy wyborze firmy, która ma zająć się marketingiem Twojego salonu kosmetycznego najlepiej wybrać małą agencję, która podchodzi do klientów indywidualnie i z należytym zaangażowaniem.

Jeżeli jesteś właścicielką salonu kosmetycznego i szukasz agencji reklamowej, która zajmie się Twoją stroną internetową, reklamą, pozycjonowaniem czy projektami graficznymi? Skontaktuj się z nami już dziś!

Alicja Marciniak

alishabeauty.co.uk, Crewe, Anglia

Bardzo polecam uslugi Pana Karola. Szybkie i pelna profesjonalizmu dzialanie zaskutkowalo stworzeniem nowej pięknej strony internetowej dla mojej firmy.
Verified Google Feedback

Pomagamy firmom w trudnych czasach

Skorzystaj z darmowej wyceny

skontaktuj sie z nami agencja reklamowa strony internetowe w anglii i szkocji 2022 Agencja Reklamowa, Marketing i Strony Internetowe dla Polskich firm w UK

0