Darmowa Wycena

Reklama Internetowa dla Firmy Budowlanej w UK

 

Windows4you to firma zajmująca się instalacją okien, drzwi, rolet i konserwatoriów w Stoke on Trent i okolicach.

Pod koniec 2017 roku właściciele firmy potrzebowali pomocy w dotarciu i przekonaniu do siebie brytyjskich klientów. Właściciele obawiali się, że będą musieli wydać wszystkie oszczędności na reklamę w radio i druku, jednak przekonaliśmy ich do spróbowania reklamy w mediach społecznościowych, Google Ads i poprawie wizerunku firmy w Internecie co okazało się strzałem w dziesiątkę!

„Wspolpraca od pierwszych dni zaczela przynosic nam nowe zapytania oraz potencjalnych klientow. Z perspektywy czasu I proby podejmowania roznych form reklamy I marketingu dla mojej firmy moge powiedziec, ze wspolpraca z Karolem byla najbardziej efektywna forma reklamy.”

 

Podsumowanie współpracy

Podczas współpracy (która trwa od końca 2017 roku do teraz 2022) pracowaliśmy nad różnymi projektami między innymi reklamami w mediach społecznościowych, Google PPC, pozycjonowaniem, e-mail marketingiem oraz wieloma innymi formami zdobywania klientów poprzez Internet.

Po wieloletniej współpracy z Windows4you możemy śmiało stwierdzić, że firmy budowlane mają taką samą możliwość w zdobywaniu klientów poprzez marketing internetowy jak inne firmy w UK. Głównie dlatego, że jest to mało konkurencyjny rynek.

Spotkaliśmy się z zaledwie kilkoma firmami budowlanymi w UK, które efektywnie wykorzystywały media społecznościowe w celu rozwinięcia swojego biznesu.

Dlatego, jeżeli jesteś właścicielem firmy budowlanej, z przyjemnością pokażemy Ci, jak szybko i tanio zyskasz nowych klientów.

Wrażenia właściciela

0